Tales From Crypto: حمله شده اما شکست نخورده است – ما قویتر خواهیم آمد

عکس پروفایل نویسنده

@محوریآکسیون

یک ارز جهانی ، ساخته شده برای خدمت به مردم

طی چند ماه گذشته ، ما در Axion سخت در تلاشیم تا یک گزینه پیشگامانه ارز رمزنگاری شده در سطح سرمایه گذاری برای توده ها بسازیم.

از همان ابتدا ، ما کاربران خود را در درجه اول قرار داده ایم – با آگاهی از اینکه در حال ساخت چیزی عالی هستیم که باعث ایجاد درآمد پایدار برای همه کسانی می شود که روی چشم انداز ما سرمایه گذاری می کنند ، مطمئن باشیم.

اما هیچ کاری که ارزش انجام آن را داشته باشد بدون برخی از مشکلات اتفاق نمی افتد. و ما به یک برجستگی چشمگیر در جاده برخورد کرده ایم که تهدید به نابودی هر آنچه برای ساختن آن بسیار سخت کار کرده ایم می شود.

این اتفاق به این دلیل رخ داد که یک پیمانکار فرعی که برای یکی از شرکای ما کار می کند از دسترسی آنها استفاده کرده و اعتماد ما قبل از راه اندازی شبکه اصلی ، برخی از کد های تأیید نشده را به پایگاه کد ما وارد کنیم. سپس آنها از این آسیب پذیری برای شروع حمله ای استفاده کردند که باعث خنثی کردن میزان نقدینگی Uniswap ما شد.

در این روند ، قیمت توکن ما – Axion – تقریباً به صفر رسید. این می توانست یک ضربه مهلک باشد.

نبود

با تشکر از حمایت گسترده جامعه ما ، ما فقط در طی چند روز توانستیم بیش از 500000 دلار سرمایه جمع کنیم – بیشتر از جبران آنچه مهاجم از محل نقدینگی ما برداشت. در نتیجه ، ما توانستیم Axion را در 13 نوامبر ، یعنی کمتر از دو هفته از حمله ، دوباره راه اندازی کنیم.

اما به منظور افشای کامل ، ما می خواهیم …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور