جدیدترین دفتر سخت افزار ما در تایوان

طراحی داخلی با الهام از تایپه

با این ساختمان جدید، ما یک محل کار برای ایجاد خلاقیت و ارائه یک تجربه منحصر به فرد محلی طراحی کردیم. هر قسمت از طراحی ساختمان از عناصر مختلف شهری، طبیعی و فرهنگی تایپه الهام گرفته شده است. یک منطقه، که با رنگ‌های زنده و نقش‌های بازی مشخص شده است، تحت تأثیر جشنواره‌های فرهنگی رنگارنگ تایوان قرار گرفته است، در حالی که منطقه‌ای دیگر نشان‌دهنده سرسبزی و آرامش جنگل‌های نیمه گرمسیری تایوان است.

علاوه بر زیبایی شناسی، این طراحی فرهنگ خلاقیت و جامعه گوگل را نیز در بر می گیرد. در سرتاسر ساختمان، ما مطمئن شدیم که طیف متنوعی از تنظیمات کار برای انواع مختلف تمرکز و همکاری وجود دارد. از فضاهای اجتماعی برای کارمندان Google برای اتصال به مناطق ساکت برای شارژ مجدد، می‌خواستیم فلسفه خود را در پس جشن فرهنگ متنوع خود منعکس کنیم. در اینجا، همه می توانند فضایی را بیابند که بیشتر با سبک کاری خود طنین انداز شود.

تایوان زادگاه اولین گوشی اندرویدی جهان است. از آن زمان تاکنون، پیشرفت های بی شماری نیز در توسعه هوش مصنوعی ایجاد شده است. ما به میراثی که کارمندان Google در اینجا ایجاد کرده‌اند، افتخار می‌کنیم. و ما هیجان زده هستیم که به ساخت فناوری مفید و فراگیر برای سالهای طولانی ادامه دهیم. این گسترش در شهر نیو تایپه تعهد ما را به جامعه فناوری و تحقیقات تایوان تقویت می کند و به ما امکان می دهد به پرورش نسل بعدی استعدادهای جهانی کمک کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور