بولتن برچسب: Q3 2022

این بولتن شامل کمپین های عملیات نفوذ هماهنگ است که در سه ماهه سوم 2022 بر روی پلتفرم های ما خاتمه یافته است. آخرین بار در 26 اکتبر 2022 به روز شده است.

جولای

 • ما 7 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه متوقف کردیم. این کمپین به یک شرکت مشاوره روسی مرتبط بود و محتوایی را به زبان روسی به اشتراک می گذاشت که از روسیه حمایت می کرد و از اوکراین و ایالات متحده انتقاد می کرد.
 • ما 7 کانال YouTube و 3 حساب AdSense را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین فسخ کردیم. این کمپین محتوایی به زبان انگلیسی و چینی را به اشتراک می گذاشت که از صنایع نیمه هادی و فناوری چین حمایت می کرد و از صنعت نیمه هادی ایالات متحده و تحریم های ایالات متحده علیه شرکت های فناوری چینی انتقاد می کرد.
 • ما 2150 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین متوقف کردیم. این کانال ها بیشتر محتوای هرزنامه را به زبان چینی درباره موسیقی، سرگرمی و سبک زندگی آپلود می کردند. یک زیرمجموعه بسیار کوچک محتوایی را به زبان چینی و انگلیسی در مورد چین و امور خارجی ایالات متحده بارگذاری کرد. این یافته ها با گزارش های قبلی ما مطابقت دارد.

مرداد

 • ما 10 کانال YouTube را خاتمه دادیم و 120 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین مسدود کردیم. این کمپین به یک شرکت روابط عمومی چینی به نام Shanghai Haixun Technology Co. Ltd. مرتبط بود و محتوایی را به زبان های انگلیسی، چینی، روسی، اوکراینی، تایلندی، هندی، فرانسوی، عربی، ایتالیایی، ویتنامی و کره ای به اشتراک می گذاشت که از اخبار بین المللی انتقاد می کرد. پوشش سین کیانگ، ایالات متحده و روابط آن با تایوان، و منتقدان برجسته دولت چین. ما سرنخ هایی از Mandiant دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • 12 کانال YouTube، 4 حساب Ads و 2 وبلاگ Blogger را فسخ کردیم و 3 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ایالات متحده مسدود کردیم. این کمپین محتوایی به زبان های انگلیسی، عربی، فارسی و روسی را به اشتراک می گذاشت که روابط خارجی ایالات متحده را تبلیغ می کرد. ما سرنخ هایی از توییتر دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • ما 15 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با سودان، خاتمه دادیم. این کمپین محتوایی به زبان عربی را به اشتراک می گذاشت که از نیروهای پشتیبانی سریع سودان و رهبر آنها همتی حمایت می کرد. ما سرنخ هایی از توییتر دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • ما 3 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه متوقف کردیم. این کمپین با رسانه‌ای نیوز جبهه مرتبط بود و محتوایی را به زبان انگلیسی و آلمانی به اشتراک می‌گذاشت که از روسیه حمایت می‌کرد و از ایالات متحده انتقاد می‌کرد. ما سرنخ هایی از توییتر دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • ما 1 حساب AdSense را فسخ کردیم و 1 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ترکیه مسدود کردیم. این کمپین محتوایی را به زبان ترکی به اشتراک می گذاشت که از حزب عدالت و توسعه ترکیه حمایت می کرد. ما سرنخ هایی از توییتر دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • ما 12 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه، خاتمه دادیم. این کمپین به یک شرکت مشاوره روسی مرتبط بود و محتوایی را به زبان روسی به اشتراک می گذاشت که از روسیه و ارتش روسیه حمایت می کرد و ناتو، اوکراین و غرب را منتقد می کرد. ما سرنخ هایی از توییتر دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • ما 15 کانال YouTube، 2 حساب AdSense و 1 وبلاگ Blogger را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ویتنام فسخ کردیم. این کمپین محتوایی به زبان‌های چینی، ژاپنی، کره‌ای و آلمانی را به اشتراک می‌گذاشت که حامی روسیه و منتقد اوکراین و چین بود. ما معتقدیم این عملیات انگیزه مالی داشت.
 • ما 1 کانال YouTube و 1 حساب Ads را فسخ کردیم و واجد شرایط بودن 1 دامنه را برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه مسدود کردیم. این کمپین محتوایی به زبان روسی را به اشتراک می گذاشت که از ایالات متحده، اتحادیه اروپا، اوکراین و ناتو انتقاد می کرد.
 • ما 1104 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین متوقف کردیم. این کانال ها بیشتر محتوای هرزنامه را به زبان چینی درباره موسیقی، سرگرمی و سبک زندگی آپلود می کردند. یک زیرمجموعه بسیار کوچک محتوایی را به زبان چینی و انگلیسی در مورد چین و امور خارجی ایالات متحده بارگذاری کرد. این یافته ها با گزارش های قبلی ما مطابقت دارد.

سپتامبر

 • ما 1 حساب AdSense را فسخ کردیم و 4 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با مقدونیه شمالی مسدود کردیم. این کمپین محتوای هیجان انگیز به زبان انگلیسی را به اشتراک می گذاشت که در مورد موضوعات مختلف از جمله رویدادهای جاری ایالات متحده و اروپا بود. ما معتقدیم این عملیات انگیزه مالی داشت.
 • ما 5 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با میانمار متوقف کردیم. این کمپین محتوایی را به زبان برمه ای به اشتراک می گذاشت که نسبت به نیروی دفاع مردمی میانمار انتقاد می کرد.
 • ما 3 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه متوقف کردیم. این کمپین با آژانس تحقیقات اینترنتی (IRA) مرتبط بود و محتوایی به زبان فرانسوی را به اشتراک می گذاشت که از اهداف سیاست روسیه در لیبی حمایت می کرد. ما سرنخ هایی از FBI دریافت کردیم که از ما در این تحقیقات حمایت کردند.
 • ما 1 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ایران مسدود کردیم. این کمپین محتوایی به زبان عربی را به اشتراک می گذاشت که از امارات متحده عربی، عربستان سعودی و بحرین انتقاد می کرد.
 • ما 6957 کانال YouTube و 144 وبلاگ بلاگر را به عنوان بخشی از تحقیقات جاری خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین، خاتمه دادیم. این کانال ها و وبلاگ ها بیشتر محتوای هرزنامه را به زبان چینی درباره موسیقی، سرگرمی و سبک زندگی آپلود می کردند. یک زیرمجموعه بسیار کوچک محتوایی را به زبان چینی و انگلیسی در مورد چین و امور خارجی ایالات متحده بارگذاری کرد. این یافته ها با گزارش های قبلی ما مطابقت دارد.
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور