بولتن برچسب: Q2 2022

این بولتن شامل کمپین های عملیات نفوذ هماهنگ است که در سه ماهه دوم 2022 بر روی پلتفرم های ما خاتمه یافته است. آخرین بار در 12 ژوئیه 2022 به روز شده است.

آوریل

 • ما 138 کانال YouTube و 2 حساب تبلیغاتی را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه، فسخ کردیم. این کمپین با یک شرکت مشاوره روسی مرتبط بود و محتوایی را به زبان روسی به اشتراک می‌گذاشت که از اقدامات روسیه در اوکراین و ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه حمایت می‌کرد و از ناتو، اوکراین و ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین انتقاد می‌کرد.
 • ما 44 کانال YouTube و 9 حساب Ads را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه، فسخ کردیم. این کمپین با آژانس تحقیقات اینترنتی (IRA) مرتبط بود و محتوایی به زبان های روسی، فرانسوی، عربی و چینی را به اشتراک می گذاشت که از حمله روسیه به کریمه در سال 2014 و فعالیت گروه واگنر در اوکراین و آفریقا حمایت می کرد.
 • ما 6 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه خاتمه دادیم. این کمپین به نهادهای تحت حمایت دولت روسیه مرتبط بود و محتوایی به زبان روسی را به اشتراک می‌گذاشت که حامی فعالیت‌های طرفدار روسیه در اوکراین و منتقد الکسی ناوالنی، سیاستمدار مخالف روسی بود.
 • ما 3 کانال YouTube و 1 حساب AdSense را فسخ کردیم و 1 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با اسلواکی و آلمان مسدود کردیم. این کمپین محتوایی را به زبان اسلواکی به اشتراک می‌گذاشت که از ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه و توجیهات ادعایی روسیه برای حمله به اوکراین حمایت می‌کرد. ما سرنخ هایی از Mandiant دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • ما 37 حساب YouTube و 1 حساب Ads را فسخ کردیم و 2 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با کاستاریکا مسدود کردیم. این کمپین با Noelix Media مرتبط بود و محتوایی را به زبان اسپانیایی به اشتراک می‌گذاشت که انتقادی از سیاستمداران و احزاب سیاسی کاستاریکا و سالوادور بود. یافته های ما مشابه یافته های گزارش شده توسط متا است.
 • ما 1546 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین خاتمه دادیم. این کانال ها بیشتر محتوای هرزنامه را به زبان چینی درباره موسیقی، سرگرمی و سبک زندگی آپلود می کردند. یک زیرمجموعه بسیار کوچک محتوایی را به زبان چینی و انگلیسی در مورد چین و امور خارجی ایالات متحده بارگذاری کرد. این یافته ها با گزارش های قبلی ما مطابقت دارد.
مطالب پیشنهادی  گزینه های جدید برای حذف اطلاعات شناسایی شخصی شما از جستجو

ممکن است

 • ما 20 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه، خاتمه دادیم. این کمپین با یک شرکت مشاوره روسی مرتبط بود و محتوایی را به زبان روسی به اشتراک می‌گذاشت که از اقدامات روسیه در اوکراین و ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه حمایت می‌کرد و از ناتو، اوکراین و ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین انتقاد می‌کرد.
 • ما 5 کانال YouTube، 1 حساب AdSense و 1 وبلاگ Blogger را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه فسخ کردیم. این کمپین با نهادهای دولتی روسیه مرتبط بود و محتوایی به زبان روسی و بلغاری را به اشتراک می‌گذاشت که حامی جنبش‌های جدایی‌طلب در مناطق مورد مناقشه اوکراین و منتقد اوکراین و غرب بود.
 • ما 14 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با روسیه، خاتمه دادیم. این کمپین با آژانس تحقیقات اینترنتی (IRA) مرتبط بود و محتوایی را به زبان روسی به اشتراک می‌گذاشت که منتقد سیاستمداران اوکراینی بود.
 • ما 1 دامنه را از واجد شرایط بودن برای نمایش در سطوح Google News و Discover به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با ایران مسدود کردیم. این کمپین با Endless Mayfly مرتبط بود و محتوایی را به زبان انگلیسی در مورد موضوعات مختلف از جمله رویدادهای جاری ایالات متحده و جهانی به اشتراک می گذاشت. ما سرنخ هایی از Mandiant دریافت کردیم که از ما در این تحقیق حمایت کردند.
 • ما 3 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین خاتمه دادیم. این کمپین محتوایی را به زبان انگلیسی در مورد منشأ COVID-19 به اشتراک می گذاشت.
 • ما 4067 کانال YouTube را به عنوان بخشی از تحقیقات در حال انجام خود در مورد عملیات نفوذ هماهنگ مرتبط با چین متوقف کردیم. این کانال ها بیشتر محتوای هرزنامه را به زبان چینی درباره موسیقی، سرگرمی و سبک زندگی آپلود می کردند. یک زیرمجموعه بسیار کوچک محتوایی را به زبان چینی و انگلیسی در مورد چین و امور خارجی ایالات متحده بارگذاری کرد. این یافته ها با گزارش های قبلی ما مطابقت دارد.
مطالب پیشنهادی  بیش از 50000 نمونه از فعالیت DRAGONBRIDGE در سال 2022 مختل شد
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور