SynFutures V3 به صورت مستقیم پخش می شود، Meme Perp Summer را راه اندازی می کند

**سنگاپور، سنگاپور، 2 ژوئیه 2024/Chainwire/–**SynFutures، پروتکل perp onchain برای فهرست کردن و تجارت هر دارایی، اکنون در پایگاه شبکه L2 Coinbase فعال است. کاربران اکنون می توانند در SynFutures V3 از طریق Base معامله کنند و نقدینگی ارائه دهند و در عین حال امتیاز SynFutures Oyster Odyssey (O_O) را کسب کنند.

علاوه بر این، SynFutures مجموعه ای از لیست های جدید را طی چند هفته آینده به عنوان بخشی از آن منتشر خواهد کرد میم پرپ تابستان. یک کمپین 6 هفته ای برای گسترش فهرست دارایی های جامعه و پاداش دادن به جوامع میم در لایه 2.

گسترش چند زنجیره ای SynFutures به Base در حالی انجام می شود که SynFutures V3 در Blast در کمتر از چهار ماه از 100 میلیارد دلار فراتر رفته است و آن را به عنوان بالا DEX دائمی در تمام زنجیره ها و یکی از فعال ترین DeFi dApps در Web3. با پیشرو بودن در صنعت Oyster AMMSynFutures که ترکیبی از یک مدل نقدینگی متمرکز و یک دفترچه سفارش زنجیره‌ای است، قصد دارد تجربه نهایی معاملات آتی زنجیره‌ای و سود برای هر دارایی را به اکوسیستم پایه بیاورد.

Partners و Meme Perp Summer را راه اندازی کنید

SynFutures با برخی از پروژه های برتر در این فضا همکاری کرده است و توکن هایی از غول SocialFi Degen و پروتکل بازی Web3 Iskra را فهرست کرده است تا تابستان Meme Perp را آغاز کند. از جمله جفت دارایی های جدید عبارتند از:

  • $DEGEN/WETH
  • $CHOMP/WETH
  • $BOOMER/WETH
  • $ISK/WETH

که در…

Source link