SynFutures با ابتکار Memecoin جدید، بازارهای Perp خود را گسترش می دهد

**سنگاپور، سنگاپور، 19 ژوئن 2024/Chainwire/–**SynFutures، پروتکل پیشرو مشتقات DeFi، امروز برنامه های خود را برای گسترش به Base، شبکه L2 کوین بیس اعلام کرد. برای نشان دادن این نقطه عطف، SynFutures «Meme Perp Summer» را راه‌اندازی می‌کند، یک کمپین شش هفته‌ای با هدف گسترش فهرست دارایی‌های جامعه و پاداش دادن به جوامع میم که باعث کشش ارگانیک در Base می‌شوند. این کمپین با مجموع جوایز 100000 USDC و تخصیص ایردراپ در آینده، بر تعهد Synfutures برای تقویت رشد پروژه‌های توکن در حال ظهور تأکید می‌کند.

راشل لین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل، گفت: “ما به طور باورنکردنی در مورد گسترش خود به Base هیجان زده هستیم. این حرکت نه تنها تعهد ما را برای ارائه فرصت های تجاری منحصر به فرد به کاربران تقویت می کند، بلکه نشان دهنده تعهد ما به حمایت و رشد پروژه های اجتماعی-محور پر جنب و جوش است.” از SynFutures.

این گسترش به Base بخش کلیدی استراتژی چند زنجیره ای SynFutures برای V3 است. SynFutures که از زمان راه‌اندازی V3 در Blast، جایی که پروتکل به طور مداوم به عنوان پروتکل شماره یک مشتقات DeFi از نظر حجم معاملات رتبه‌بندی می‌شد، موفقیت چشمگیری داشت، اکنون دفترچه سفارش زنجیره‌ای خود را برای perps به Base می‌آورد. تنها در چهار ماه در Blast، این پروتکل نزدیک به 100 میلیارد دلار در حجم تجمعی با بیش از 4 میلیون …

Source link