4 روشی که جابجایی به Pixel آسان تر از همیشه است

پیوستن به Team Pixel به این معنی نیست که باید چیزهایی را که برایتان مهم است کنار بگذارید – مانند برنامه‌ها، پیام‌های قدیمی و سال‌ها تماس تلفنی. هنگامی که دو تلفن خود را با کابل وصل کردید، پیام های صفحه شما را از طریق آنچه می توانید از دستگاه iOS خود منتقل کنید، راهنمایی می کند، از جمله:

مخاطب

  • عکس و فیلم
  • متن و رسانه SMS، MMS و iMessage
  • برنامه ها
  • موسیقی
  • تقویم iCloud و Google
  • گزارش تماس
  • یادداشت
  • و بیشتر – جزئیات را می توان در مرکز راهنمایی ما یافت

وقتی Google Photos را در Pixel جدید خود باز می‌کنید و در تمام عکس‌های دوستان، خانواده و همراهان خزدار خود پیمایش می‌کنید، انگار هرگز تلفن قدیمی خود را ترک نکرده‌اید. خوب، به جز اینکه اکنون می‌توانید از Photo Unblur برای پاک کردن عکس‌ها از تلفن قدیمی‌تان و حذف حواس‌پرتی‌های ناخواسته از عکس‌های درخشان با پاک‌کن جادویی استفاده کنید – که هر دو فقط در Pixel هستند.

انتقال عکس از iCloud

اون چیه؟ آیا از همه عکس‌هایتان در iCloud پشتیبان‌گیری شده‌اید، نه در تلفن فیزیکی‌تان؟ خیلی خوب، گوگل در این مورد نیز کمک می کند.

حتی قبل از اینکه دستگاه Pixel خود را دریافت کنید، می‌توانید فرآیند انتقال تصاویر از iCloud Photos به Google Photos را در privacy.apple.com شروع کنید. Google 15 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ارائه می‌دهد – سه برابر فضای ذخیره‌سازی که ممکن است استفاده کنید – اما اگر هنوز برای همه داده‌های شما کافی نیست، می‌توانید طرح Google One خود را در اینجا ارتقا دهید.

در مورد iMessage چطور؟

Pixel شما می‌تواند با همه دستگاه‌های Android و iPhone دیگر پیام ارسال و دریافت کند. به‌علاوه، ما در حال انجام کارهایی هستیم که ممکن است برای بهبود پیام‌رسانی بین Android و iOS، مانند افزودن پشتیبانی برای واکنش‌ها و موارد دیگر. توصیه می کنیم هنگام تغییر شماره تلفن خود را از iMessage لغو کنید تا مطمئن شوید که iMessage پیام های شما را رهگیری نمی کند.

با توجه به همه این موارد، می‌توانید یک Pixel 7 را با خیال راحت به خود یا دیگران هدیه دهید، زیرا می‌دانید که هر کسی می‌تواند به Team Pixel متصل شود، انتخاب کند و راه خود را به آن منتقل کند. بعلاوه، بزرگترین هدیه این است که پیکسل 7 مملو از تجربیات مفید و مبتنی بر هوش مصنوعی است. این شامل دوربین فوق‌العاده، امنیت انعطاف‌پذیر و ویژگی‌هایی است که فقط در Pixel می‌توانید پیدا کنید – مانند Call Screen، Direct My Call و Hold For Me، که می‌توانید در اینجا درباره آنها بیشتر بدانید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تغییر، از صفحه Switch to Pixel ما دیدن کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور