“عملکردهای Swipe” خود را در پیام‌های Google تغییر دهید

تقریباً از زمانی که به یاد می‌آوریم، اکشن‌های کشیدن انگشت وجود داشته است. در Gmail، آنها به شما اجازه می‌دهند نامه‌های دریافتی را به راحتی با یک کشیدن انگشت مرتب کنید. در پیام‌های Google، عملکردهای کشیدن انگشت تقریباً به همین شکل عمل می‌کنند.

اکشن های کش رفتن چیست و چه کاری می توانند انجام دهند؟

اقدامات تند کشیدن به تازگی به نسخه بتای Google Messages اضافه شده است و بسیار ساده هستند. در Google Messages، می‌توانید روی هر رشته پیامی به چپ یا راست بکشید. اینکه بعد از پاک کردن چه اتفاقی می افتد کاملاً به شما بستگی دارد. تقریباً مانند Gmail، می‌توانید اقدامات خاصی را برای هر جهت تنظیم کنید.

از هم‌اکنون، Messages تنها به شما امکان می‌دهد دو عمل را در مجموع تنظیم کنید: بایگانی و حذف. هر دو گزینه بسیار ساده هستند، و هر دو بلافاصله آن رشته را پنهان می کنند، چه به این معنی باشد که برای همیشه از بین رفته است یا فقط فعلاً پنهان شده است.

تنظیم عملکردهای کشیدن انگشت در Google Messages

عملکردهای کشیدن انگشت در Google Messages برای اندروید ساده است و بسیار آن را تنظیم می کند و نوع تنظیمات را فراموش می کند. از آنجایی که فقط دو گزینه وجود دارد، فقط تعداد زیادی تنظیمات وجود دارد که می توانید تنظیم کنید.

نحوه تنظیم عملکردهای کشیدن انگشت در Google Messages:

  1. در دستگاه Android خود، Google Messages را باز کنید.
  2. روی عکس نمایه خود در بالا سمت راست ضربه بزنید.
  3. روی «تنظیمات پیام‌ها» ضربه بزنید.
  4. به پایین اسکرول کنید و روی «Swipe actions» ضربه بزنید.
  5. روی «Swipe right» یا «Swipe left» روی «Customize» ضربه بزنید. از آنجا، گزینه ای را برای آن جهت انتخاب کنید.

پس از انتخاب، اقدامات تند کشیدن جدیدتان تنظیم می‌شود. شما می توانید انتخاب کنید که هر دو جهت یک عمل را انجام دهند. به عنوان مثال، هر دو سمت راست و چپ را می توان برای حذف آن رشته پیام تنظیم کرد. همچنین، می‌توانید هر جهت را غیرفعال کنید تا سوایپ اشتباه نکنید. هر جهتی که انتخاب کنید به خودتان بستگی دارد.

بسیاری از کارهای دیگر نیز وجود دارد که می‌توانید در پیام‌های Google انجام دهید، زیرا این برنامه در یک سال گذشته رشد فوق‌العاده‌ای داشته است. این فقط یک تنظیم است که می تواند استفاده از آن را کمی بهتر و آسان تر کند.

اطلاعات بیشتر در Google Messages:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: