ویژگی‌های جدید Google Maps از جمله نمای همهجانبه، به‌روزرسانی‌های نمای زنده، ابزارهای شارژ خودروی الکتریکی و مسیرهای قابل مشاهده.

سال گذشته، ما دیدگاه خود را برای آینده Google Maps به اشتراک گذاشتیم – نقشه ای همهجانبه و شهودی که نحوه کاوش و پیمایش شما را دوباره تصور می کند و در عین حال به شما کمک می کند انتخاب های پایدارتری داشته باشید. امروز با به‌روزرسانی‌هایی برای نمای فراگیر و نمای زنده، همراه با ویژگی‌های جدید برای رانندگان وسایل نقلیه الکتریکی (EV) و افرادی که پیاده‌روی می‌کنند، دوچرخه‌سواری می‌کنند یا در حمل‌ونقل عمومی راه می‌روند، نشان می‌دهیم که چگونه هوش مصنوعی این دیدگاه را زنده می‌کند.

نمای همه جانبه: اکنون در حال عرضه

نمای همهجانبه روشی کاملاً جدید برای کاوش در یک مکان است – به شما این امکان را می دهد که حتی قبل از بازدید از آنجا احساس کنید که در آنجا هستید. با استفاده از پیشرفت‌های هوش مصنوعی و بینایی رایانه‌ای، نمای غوطه‌ورانه میلیاردها نمای خیابان و تصویر هوایی را ترکیب می‌کند تا مدلی غنی و دیجیتالی از جهان ایجاد کند. و اطلاعات مفیدی مانند آب و هوا، ترافیک و میزان شلوغی یک مکان را در بالای صفحه قرار می دهد.

بگویید که در حال برنامه ریزی برای بازدید از Rijksmuseum در آمستردام هستید. شما می توانید عملاً بر فراز ساختمان اوج بگیرید و ببینید چیزهایی مانند ورودی ها کجا هستند. با اسلایدر زمان، می توانید ببینید که منطقه در زمان های مختلف روز چگونه به نظر می رسد و آب و هوا چگونه خواهد بود. همچنین می‌توانید مکان‌هایی که شلوغ‌تر است را مشخص کنید، بنابراین می‌توانید تمام اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم‌گیری در مورد مکان و زمان رفتن را در اختیار داشته باشید. اگر گرسنه هستید، به سطح خیابان بروید تا رستوران‌های اطراف را کاوش کنید – و حتی نگاهی به داخل بیندازید تا به سرعت حال و هوای یک مکان را قبل از رزرو رزرو کنید.

برای ایجاد این صحنه‌های واقعی، از میدان‌های درخشندگی عصبی (NeRF)، یک تکنیک پیشرفته هوش مصنوعی، استفاده می‌کنیم که تصاویر معمولی را به نمایش‌های سه بعدی تبدیل می‌کند. با NeRF، می‌توانیم با دقت کامل زمینه یک مکان از جمله نور آن، بافت مواد و آنچه در پس‌زمینه وجود دارد را بازسازی کنیم. همه اینها به شما اجازه می دهد تا ببینید که آیا نورپردازی یک بار فضای مناسبی برای یک شب قرار است یا اینکه آیا مناظر یک کافه آن را به مکانی ایده آل برای ناهار با دوستان تبدیل می کند.

نمای همه جانبه از امروز در لندن، لس آنجلس، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو آغاز می شود. و در ماه های آینده، در شهرهای بیشتری از جمله آمستردام، دوبلین، فلورانس و ونیز راه اندازی خواهد شد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور