13 سازمان غیردولتی که به حل چالش های پایداری در آسیا و اقیانوسیه کمک می کنند

اینها 13 دریافت کننده صندوق بذر پایداری APAC هستند:

طبیعت سالم پایدار

علم صحت لستاری (ASRI) از راه حل های طراحی شده توسط جامعه برای حفظ بیش از 100000 هکتار از جنگل های بارانی حیاتی در بورنئو اندونزی حمایت کرده است. ASRI از بودجه خود برای توسعه Rainforest Exchange، بستری برای ارائه اطلاعات دقیق تر و در دسترس تر در مورد از دست دادن جنگل و کربن استفاده خواهد کرد – که در تلاش برای مبارزه با جنگل زدایی حیاتی است.

اتحاد لاجوردی

Azure Alliance متعهد به ترویج منابع آب پاک و حفظ اکوسیستم های دریایی و آب شیرین عاری از آلودگی است. آنها در حال توسعه یک وسیله نقلیه خودمختار بدون سرنشین برای حذف زباله های شناور مانند پلاستیک از بنادر، دریاچه ها، برکه ها و آبراه ها هستند.

تیم انرژی سبز مرزی

تیم انرژی سبز مرزی بر ارائه راهکارهای انرژی تجدیدپذیر و آموزش استفاده از آنها تمرکز دارد. آنها در حال حاضر برای افزایش دسترسی به انرژی های تجدیدپذیر برای روستاهای روستایی در امتداد مرز تایلند و میانمار تلاش می کنند.

ائتلاف برای آینده مشترک ما

ائتلاف برای آینده مشترک ما یک اتاق فکر و پلت فرم مشارکت مستقر در کره جنوبی است که بر پروژه هایی تمرکز دارد که از هدف جهانی دستیابی به بی طرفی کربن و فشار برای جهانی پایدارتر پشتیبانی می کند. آنها در حال کار برای ایجاد یک پلت فرم مبتنی بر داده هستند که پتانسیل کاهش گازهای گلخانه ای یک پروژه را تجزیه و تحلیل می کند – که به افزایش سرمایه گذاری در پروژه های انرژی تجدیدپذیر کمک می کند.

مهندسی خوب

Engineering Good یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور است که از راه‌حل‌های مهندسی و فناوری برای حمایت از جامعیت برای جوامع محروم استفاده می‌کند – خواه چرخه‌سازی و اهدای دستگاه‌ها به افرادی که به فناوری دسترسی ندارند یا ایجاد فناوری‌های کمکی کم‌هزینه برای افراد دارای معلولیت باشد.

تراست سوا مسکن ماهیلا

Mahila Housing Trust با هدف توسعه یک مدل مبتنی بر هوش مصنوعی برای انعطاف پذیری آب و هوا که بر نیازهای زنان کم درآمد متمرکز است، طراحی شده است که پس از آمالنر، ماهاراشترا به عنوان نماینده یک شهر کوچک در هند طراحی شده است. این ابزار به شکل دادن به فرآیند برنامه ریزی شهری کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که صدای این زنان شنیده می شود و نیازهای آنها برآورده می شود.

موسسه راهبردهای جهانی محیط زیست

موسسه راهبردهای جهانی زیست محیطی یک اندیشکده مستقل و غیرانتفاعی برای سیاست های زیست محیطی است که هدف آن ایجاد یک سیستم بازیافت جزیره بسته برای پلاستیک و سایر زباله ها در جزیره سامت در تایلند است.

اتحاد بازیابی اقیانوس

Ocean Recovery Alliance یک سازمان غیردولتی است که بر ایجاد راه حل ها و همکاری های نوآورانه برای بهبود سلامت اقیانوس متمرکز است. آنها به طور خاص قصد دارند اجرای Global Alert را افزایش دهند، ابزاری آنلاین که به شما امکان می دهد سطوح آلودگی پلاستیکی را در حوضه های آبخیز خود گزارش، رتبه بندی و نقشه برداری کنید.

TGECA

TGECA بر نابرابری انرژی تمرکز می کند و ابزارهایی را برای تشخیص سریع اینکه گروه های خاصی در معرض از دست دادن برق به دلیل تغییرات آب و هوایی هستند، توسعه می دهد.

Uncharted Waters

Uncharted Waters Ltd یک استارتاپ آب و هوایی غیرانتفاعی و مبتنی بر داده در استرالیا است که شواهدی را در زمان واقعی از تأثیرات آب و هوا بر امنیت آب و غذا ارائه می دهد.

بنیاد نوآوری های ویلگرو

Villgro یک انکوباتور غیرانتفاعی مستقر در هند است که بر حمایت از نوآوری اجتماعی از طریق فناوری متمرکز است. با مشارکت CultYvate، آنها از فناوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و اینترنت اشیا (IoT) برای فعال کردن تکنیک‌های آبیاری دقیق مانند خیس کردن و خشک کردن جایگزین استفاده می‌کنند.

مدیریت آب آسیا اقیانوسیه

Water Stewardship Asia Pacific پس از خشکسالی هزاره، یک خشکسالی شدید 12 ساله در جنوب استرالیا در اواخر دهه 1990 تشکیل شد. آنها در حال توسعه یک پلتفرم دیجیتال بسیار خودکار برای ردیابی و گزارش اقدامات و تأثیرات نظارت بر آب در بین مشاغل وابسته به آب، دولت ها و جوامع مانند کارخانه ها، شهرستان ها و پارک های ملی هستند.

بنیاد فصل خورشیدی اندونزی

Yayasan Solar Chapter Indonesia یک سازمان غیرانتفاعی است که بر پیشبرد توسعه پایدار در مناطق روستایی اندونزی آسیب پذیر در برابر بلایای آب و هوایی متمرکز است. آنها در حال توسعه یک پلت فرم اینترنت اشیا و محاسبات ابری به نام WaterIQ هستند تا به نظارت بر سیستم های آب خورشیدی در شرق Nusa Tenggara کمک کند.

درباره صندوق بذر پایداری بیشتر بخوانید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور