Surface Duo 2 متوقف نشده است

در حالی که محبوبیت گوشی های تاشو سامسونگ در حال افزایش است، مایکروسافت روی سری دو صفحه نمایش Surface Duo نیز کار می کند. اما در هفته‌های اخیر، Surface Duo 2 برای خرید در دسترس نبوده است و به برخی نشان می‌دهد که ممکن است مایکروسافت این محصول را متوقف کرده باشد. با این حال، این مورد نیست.

همانطور که به مردمی بیش از در تایید شده است Windows Central، مایکروسافت تولید Surface Duo 2 را متوقف نکرده است.

این در حالی است که محصول از طریق کانال‌های فروش رسمی مانند فروشگاه خود مایکروسافت و سایر خرده‌فروشان موجود نبوده و اکنون یک سال از عمر آن می‌گذرد و جانشینی در حال حاضر در دسترس نیست. مایکروسافت در بیانیه‌ای مستقیماً تأیید کرد که Surface Duo 2 متوقف نشده است و محدودیت‌های عرضه مقصر مشکلات سهام است.

مایکروسافت می گوید:

ما در حال تجربه محدودیت‌های عرضه هستیم که بر موجودی واحدهای Surface Duo 2 تأثیر می‌گذارد. محصول متوقف نمی شود. ما همچنان به به روز رسانی و نوآوری در این فاکتور شکل ادامه می دهیم و از علاقه مشتری هیجان زده هستیم.

آینده چه چیزی در انتظار شماست؟ به نظر می رسد مایکروسافت اشاره می کند که فضایی برای برخی تغییرات در Duo وجود دارد و Windows Central اشاره می‌کند که مایکروسافت در حال حاضر در حال تصمیم‌گیری است که آیا به طراحی دو صفحه‌نمایش فعلی خود پایبند باشد یا به سمت طراحی تاشو مشابه Galaxy Z Fold 4 حرکت کند. .

در ادامه این گزارش، اندروید 12L ظاهراً برای Surface Duo 2 نزدیک است.

مایکروسافت همچنین یک رویداد سرفیس در هفته‌های آینده دارد که می‌تواند اطلاعات بیشتری در مورد انتظارات ما از Duo در آینده به ارمغان بیاورد.

اطلاعات بیشتر در مورد مایکروسافت:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: