حمایت از دانشجویان HBCU در مسیر مشاغل فنی

در Google، ما در سرمایه گذاری و پشتیبانی خود از HBCU ثابت قدم می مانیم و برای ایجاد مسیرهایی به سمت فناوری با آنها همکاری نزدیک داریم. یکی از راه‌هایی که ما انجام دادیم، استقبال از دانش‌آموزان 15 HBCU برای نقش‌های تمام وقت و کارآموزی تنها در سال گذشته است، و تلاش‌های خود را برای استخدام به بیش از 900 مدرسه در دهه گذشته گسترش داده‌ایم. ما همچنین در برنامه نویسی برای فرصت ها و مسیرهای بیشتر برای دانشجویان HBCU و موسسات خدمات اسپانیایی (HSI) سرمایه گذاری کرده ایم، از جمله:

  • Tech Exchange، یک برنامه همهجانبه ترم برای دانشجویان منتخب HBCU و HSI، از زمان راه‌اندازی در سال 2017، چهار برابر شده و برای خدمت به دانشجویان از 16 HBCU و موسسات خدمات اسپانیایی گسترش یافته است.
  • ابتکار ما Pathways to Tech برای ایجاد عدالت برای آموزش محاسبات HBCU، کمک به جویندگان کار در یافتن نقش‌های فنی و اطمینان از اینکه کارمندان سیاه پوست فرصت‌های رشد دارند و احساس می‌کنند در محل کار مشارکت دارند، طراحی شده است.
  • برنامه آمادگی شغلی Grow with Google HBCU، با مشارکت صندوق کالج Thurgood Marshall، آموزش مهارت‌های دیجیتال را به مراکز شغلی HBCU می‌آورد. این برنامه اخیراً به 20 HBCU گسترش یافته است و هدف آن کمک به 20000 دانش آموز در یادگیری مهارت های دیجیتال تا پایان سال تحصیلی جاری است.
  • در نهایت، برنامه Google in Residence (GIR) ما به مهندسان نرم‌افزار با تجربه Google این فرصت را می‌دهد تا کلاس‌های مقدماتی علوم کامپیوتر را تدریس کنند، که از سال 2013 به بیش از 8000 دانشجوی HBCU و HSI رسیده است. دو نفر از دانشجویان GIR ما در واقع امسال مربی شدند و بسیاری از آنها دوره های کارآموزی را در برنامه آموزشی دانشجویی ما در رشته مهندسی و نقش های مهندسی نرم افزار تمام وقت در Google را گذرانده اند.

ما همچنین نیازهای منحصر به فرد دانشجویان، اساتید و کارکنان هر یک از این مؤسسات تاریخی را می شناسیم. من به طور منظم با شورای روسای HBCU ملاقات می کنم، که در مورد ایجاد و اجرای برنامه ریزی معنادار که نیازهای دانشجویان HBCU را برآورده می کند، مشاوره می دهد. در سال 2021، ما 50 میلیون دلار کمک مالی به 10 HBCU برای حمایت از بورس تحصیلی، سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های فنی برای یادگیری در کلاس و از راه دور، و توسعه برنامه‌های درسی و برنامه‌های پشتیبانی شغلی ارائه کردیم.

برای توسعه این امر، دوشنبه مفتخر شدم که کمک مالی 5 میلیون دلاری Google.org را به مرکز زنان اقلیت در STEM کالج اسپلمن اعلام کنم. تیمی از یاران Google.org با اسپلمن همکاری خواهند کرد تا اولین پایگاه داده ای را بسازند که تحقیقاتی را در مورد تجربیات زنان از گروه هایی که از لحاظ تاریخی در STEM حضور ندارند، انجام داده و عمومی کند. این یافته ها برای کمک به توانمندسازی و ارتقای زنان در زمینه های STEM استفاده خواهد شد. این هفته همچنین بودجه 300000 دلاری را برای 18 شریک HBCU و HSI برای حمایت از اساتید و دانشجویان در رشته های فنی اعلام کردیم. ما قصد داریم این بودجه را به صورت سالانه توزیع کنیم تا بتوانیم رشد و نگهداری در بخش های علوم کامپیوتر را فراهم کنیم.

در نهایت، حمایت از شرکای HBCU و HSI ما به معنای نشان دادن و ادامه دادن نور به این نهادهای تاریخی و حیاتی است:

  • ما مفتخر بودیم که از کنفرانس ملی هفته HBCU که توسط ابتکار کاخ سفید در زمینه پیشرفت برابری آموزشی، تعالی و فرصت‌های اقتصادی از طریق کالج‌ها و دانشگاه‌های سیاه‌پوست تاریخی برگزار شده بود، حمایت کنیم. این رویداد برای اولین بار از سال 2019، بیش از 1500 دانشجو، اساتید و رهبران جامعه HBCU را از سراسر ایالات متحده گرد هم آورد. ما میزبان پانل ها و کارگاه های آموزشی در مورد فرصت های شغلی، ساخت رزومه و برندهای شخصی بودیم.
  • همین ماه گذشته ما اسپانسر نیم‌فصل افتتاحیه HBCU فوتبال کلاسیک نیویورک بودیم. بیش از 35000 هوادار برای بازی 17 سپتامبر بین کالج مورهاوس و دانشگاه هوارد به عنوان بخشی از هفته HBCU در جایگاه ها جمع شدند. حمایت مالی ما شامل بورسیه تحصیلی به 105 دانش آموز HBCU و مشارکت با HBCU Tools for School بود، یک سازمان غیرانتفاعی که دسترسی به ابزارها، منابع و شبکه های حیاتی برای موفقیت تحصیلی را فراهم می کند.
  • در نهایت، ما در حال همکاری با بنیاد NBA برای تبلیغی آینده هستیم که در آن بخشی از درآمد حاصل از فروش Pixel در فروشگاه Google به HBCUs اختصاص خواهد یافت.
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور