Super Smash Bros: 5 شخصیتی که می توانیم در آینده ببینیم

عکس پروفایل نویسنده

@خوزهخوزه

نویسنده سرگرمی عاشق بازی های ویدیویی ، فیلم و کتاب های طنز باشید.

اینکه بگوییم Super Smash Bros. یک لیست انباشته دارد کم است. نه تنها شامل کسی است که از ستاره های نینتندو باشد ، بلکه افسانه های بسیاری از بازی های جهانی است. با این حال هنوز شخصیت هایی هستند که هنوز ظاهر نشده اند.

اگرچه ، این بدان معنا نیست که آنها هرگز به بازی اضافه نخواهند شد. در واقع ، این اعتقاد من این است که فقط زمان می برد که این 5 شخصیت را در آینده به Super Smash Bros اضافه کنیم.

1. صفر

Zero قبلاً در Super Smash Bros. Ultimate گنجانده شده است ، اما به عنوان یک جام ، نه به عنوان یک شخصیت قابل بازی. با دیدن اینکه چقدر بازیکن در سری Mega Man X بزرگ است ، فقط صبر می کند که Zero جایگاه خودش را بدست آورد. صفر با اتصال شمشیری که از انرژی ساخته می شود ، با سایر شمشیربازان منطبق می شود.

او به اندازه کافی بی نظیر است که عناصر جدیدی را به میز می آورد اما به اندازه کافی آشنا است که بازیکنان به راحتی توانایی های او را می آموزند. و او قبلاً در سری مبارزات Marvel vs Capcom یک شخصیت قابل بازی است. بنابراین ، تصور اینکه او به یک مجموعه جنگی دیگر بپیوندد ، کششی ندارد.

2. چون لی

وقتی فهمیدم که Ryu از Street Fighter در حال پیوستن به Super Smash Bros است ، ذهنم منفجر شد. با نینتندو که Ken را نیز اضافه می کند ، این راه برای بیشتر Street Fighter باز می شود …