Subpoena سفارش Cloudflare را می دهد تا هویت آپلود کنندگان را تحویل دهد

عکس پروفایل نویسنده

@اندیاندی

اختصاصی آوردن آخرین اخبار مربوط به اشتراک فایل و کپی رایت روی دسک تاپ شما ، 365

کمپانی فیلم بزرگسالان AMA چند رسانه ای احضاریه DMCA را از دادگاه واشنگتن دریافت کرده است تا به آن کمک کند افرادی را که مطالب را در سایت های مختلف “لوله” بارگذاری می کنند ، ردیابی کند. این احضار به Cloudflare دستور می دهد تا هویت بارگذاران و اپراتورهای بالقوه سایت را نیز تحویل دهد اما با توجه به نحوه تحویل محتوا ، هنوز این سوال وجود دارد که آیا مورد اول امکان پذیر است؟

قبل از اقدام مستقیم حقوقی علیه ادعاهای نقض حق چاپ ، اگر هویت آن افراد برای شاکی بالقوه شناخته شود ، کمک می کند. یکی از روش های به دست آوردن این اطلاعات ، ثبت درخواست برای احضاریه DMCA است.

احضاریه های DMCA که معمولاً علیه ثبت دامنه ها و Cloudflare تشکیل می شوند می توانند از این شرکت ها بخواهند نام مشتریان متخلف خود را که اغلب مجری سایت های “دزدان دریایی” هستند ، رها کنند. روند به دست آوردن احضاریه جذاب و نسبتاً آسان است زیرا برنامه ها به ندرت مورد بررسی دقیق قرار می گیرند و می توانند نتایج مفیدی به دست آورند.

هفته گذشته شرکت بزرگسالان AMA Multimedia (که بیشتر به خاطر Casting Couch X و مارک های مختلف دیگر شناخته می شود) با طرح درخواست در دادگاه واشنگتن خواستار ارائه Cloudflare اطلاعات شناسایی …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور