3 روشی که محصولات Google می توانند به شما کمک کنند استرس کمتری داشته باشید

کف دست های عرق کرده. قلب تپنده. صورت قرمز. همه ما نشانه‌های استرس را تجربه کرده‌ایم – چه برای چیزی که مشتاقانه منتظرش هستیم، مانند اولین قرار ملاقات یا چیز دلهره‌آورتر، مانند یک امتحان بزرگ یا یک ضرب‌الاجل تنگ. استرس بخشی از زندگی ما عادی و گاهی چالش برانگیز است. بنابراین وقتی ظاهر می‌شود، مهم است که بدانیم چگونه به طور ایمن آن را نظارت، درک و مدیریت کنیم.

برای ماه ملی آگاهی از استرس، سه راه را به اشتراک می‌گذاریم که محصولات و ویژگی‌های Google می‌توانند به شما در درک و مدیریت بهتر سطوح استرس خود کمک کنند – از هشدار دادن به شما در مورد علائم استرس گرفته تا اشتراک‌گذاری نکات شخصی برای خواب بهتر.

1. بیاموزید که بدن شما چگونه به استرس واکنش نشان می دهد

در حالی که تنگی نفس یا گره‌ها در معده شما نشانه‌های کاملا واضح استرس حاد هستند (که در غیر این صورت به عنوان «استرس لحظه‌ای» شناخته می‌شود)، تشخیص سایر موارد مرتبط با استرس مزمن دشوارتر است. ویژگی Body Response Fitbit در Sense 2 حدس و گمان را حذف می کند. این به طور مداوم ضربان قلب، تغییرات ضربان قلب، دمای پوست و فعالیت الکترودرمال (تغییرات کوچک الکتریکی روی پوست شما) را اندازه‌گیری می‌کند تا علائم فیزیکی استرس را تشخیص دهد و در صورت وقوع به شما هشدار دهد. سپس می‌توانید خلق و خوی خود را مستقیماً در Sense 2 یا در برنامه Fitbit ثبت کنید و از دستگاه خود برای انجام اقدامات فوری استفاده کنید – مانند تمرین تنفس سریع در برنامه Relax یا تمرین تمرکز حواس در Fitbit Premium.

سایر ویژگی‌های مدیریت استرس فیت‌بیت نیز می‌تواند به شما کمک کند تا نحوه واکنش بدنتان به تجربیات مختلف را یاد بگیرید. امتیاز آمادگی روزانه Fitbit Premium فعالیت اخیر، خواب و تغییرات ضربان قلب شما را در نظر می گیرد – که همه این موارد در هنگام استرس تحت تأثیر قرار می گیرند و توصیه هایی را به اشتراک می گذارند. به عنوان مثال، ممکن است به شما پیشنهاد کند به جای انجام یک تمرین شدید، یک روز استراحت داشته باشید، با فعالیت های ترمیمی مانند پیاده روی یا حرکات کششی.

2. کیفیت خواب خود را بهبود بخشید

خواب و استرس ارتباط نزدیکی با هم دارند: اگر روز پر استرسی را سپری کرده اید، احتمالاً در آن شب آرام نخواهید خوابید، که باعث می شود روز بعد در برابر استرس آسیب پذیرتر شوید. اگر در آن چرخه بی پایان گرفتار شده اید، یک یادآوری زمان خواب را در دستگاه Fitbit خود تنظیم کنید. این یادآوری‌ها می‌توانند به شما کمک کنند با اعلان‌هایی مانند مدیتیشن قبل از خواب، سطح استرس خود را کاهش داده و کاهش دهید.

Sleep Profile که با Fitbit Premium برای Google Pixel Watch و کاربران Fitbit در دسترس است، همچنین بینش‌های ماهانه‌ای را در مورد الگوهای خواب شما به اشتراک می‌گذارد و پیشنهاداتی را برای کمک به شما برای استراحت شبانه بهتر به اشتراک می‌گذارد. آیا دوست ندارید در شب چیزی روی مچ دست خود بپوشید؟ Nest Hub (نسل دوم) با Sleep Sensing از حرکت و صدا برای نظارت بر خواب شما استفاده می‌کند و توصیه‌هایی را بر اساس الگوهای شما ارائه می‌دهد – مانند پیشنهاد تمرین‌های تنفسی یا یادداشت‌های انعکاسی قبل از خواب. همچنین می‌تواند با روال‌های خودکار مانند کم‌نور کردن صفحه نمایش در عصر و هشدار طلوع آفتاب در صبح به شما کمک کند به خواب بروید و راحت‌تر بیدار شوید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور