Streets of Rage 4 برای دریافت DLC جدید Mr. X Nightmare

عکس پروفایل ظهر جفری هریس هکر

@84جفری هریس

در حال حاضر در بورس تحصیلی Blogger Hacker Noon ثبت نام کرده اید.

Dotemu از انتشار جدید DLC پرداخت شده در آینده برای Streets of Rage 4 خبر داده است. DLC آینده آقای X Nightmare شخصیت های قابل پخش جدید را به همراه حالت جدید بازی Survival اضافه خواهد کرد.

علاوه بر این ، Dotemu همچنین یک قسمت رایگان مجزا را تأیید کرد که بعداً همراه با DLC در همه سیستم عامل ها با محتوای اضافی منتشر خواهد شد. نسخه Mr. X Nightmare در اواخر امسال برای این بازی در PlayStation 4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و Windows PC در دسترس خواهد بود.

یکی از شخصیت های قابل بازی جدید افسر Estel Aguirre است. پیش از این ، او به عنوان دشمن رئیس سبک مبارزه ظاهر شد. حال ، او قصد دارد برای اولین بار به نیروهای خود ملحق شود و از وظایف خود خارج شود.

Streets of Rage 4: DLC Mr. X Nightmare فاش شد

همچنین در DLC Mr. X Nightmare جدید موسیقی اصلی از Tee Lopes ، آهنگساز و تنظیم کننده عناوینی مانند Sonic Mania ، League of Legends ، Monster Boy و Cursed Kingdom و موارد دیگر وجود دارد. علاوه بر حالت جدید گیم پلی ، شخصیت های قابل پخش و موسیقی ، DLC حرکت های جنگی جدید و سلاح های جدید در بازی را به بازیکنان ارائه می دهد.

Streets of Rage 4 در سال گذشته بسیار موفقیت آمیز بود ، و دارای بررسی های بسیار خوبی بود ، و گزارش شده است که بازی بیش از 1.5 میلیون نسخه دیجیتال از سپتامبر 2020 (از طریق

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  8 دستور Git دست کم گرفته شده که هر برنامه نویس باید بداند (نه کشش معمول ، فشار دادن ، اضافه کردن ، انجام دادن)