لحاف یادبود ایدز انگلستان آنلاین می شود

لحاف‌های یادبود ایدز بریتانیا داستان HIV و ایدز را در بریتانیا از دهه‌های 1980 و 1990 روایت می‌کنند. آنها توسط اعضای عمومی به یاد عزیزان، دوستان و خانواده ساخته شده‌اند و اکنون در مجموعه UK AIDS Memorial Quilt Partnership – مشارکت هفت موسسه خیریه HIV از سراسر بریتانیا نگهداری می‌شوند. هر پانل لحاف از یک شخص، چند نفر یا یک سازمان تجلیل می کند که همه با هم ترکیب می شوند تا یک تاریخ بصری زیبا و متحرک را تشکیل دهند.

پانل ها در طراحی متفاوت هستند، از رنگ های پر جنب و جوش گرفته تا سایه های ظریف و از پیام های دقیق تا خطوط شعر. نام‌های شناخته‌شده‌ای مانند رودولف نوریف، رقصنده افسانه‌ای باله، فردی مرکوری خواننده گروه کوئین و اولین همجنس‌باز المپیکی، جان کری، را خواهید یافت. نام‌های دیگر ناشناس هستند یا نام خانوادگی حذف می‌شوند تا از انگ مرتبط با HIV و ایدز جلوگیری شود. هر لحاف داستان غواصی عمیق خود را در سایت دارد که شامل مطالب آرشیو مربوطه مانند نامه ها و عکس ها، و همچنین تاریخ شفاهی و قرائت های تازه ثبت شده است.

مزیت یک پلتفرم دیجیتال این است که مردم در سراسر کشور و جهان اکنون می توانند این بخش از تاریخ اجتماعی را تجربه و قدردانی کنند. آنها می توانند به یاد داشته باشند که، بله، درد و فقدان زیادی در ارتباط با این بیماری همه گیر وجود داشت – اما عشق، اجتماع، ارتباط و سرزندگی نیز وجود داشت. از طریق این آثار هنری استثنایی، می‌توانید تمام این داستان‌های منحصربه‌فرد گرانبها را تجربه کنید که به زیبایی در هم آمیخته و تاریخ جمعی ما را بیان می‌کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور