چگونه استارت آپ ها می توانند به ساختن آینده ای پایدار کمک کنند

در کنفرانس جهانی تغییرات آب و هوایی COP27 در ماه گذشته، ما تعهد دیرینه Google را به پیشبرد پایداری و استفاده از هوش مصنوعی برای مقابله با چالش‌های آب و هوا و سلامت عمومی به اشتراک گذاشتیم. اهمیت همکاری بین بخش‌های خصوصی و دولتی در این تلاش‌ها در گفتگوهای ما با رهبران جهانی، همراه با نیاز به ادامه سرمایه‌گذاری در تحقیق و راه‌حل‌های نوآورانه مورد تاکید قرار گرفت.

ما معتقدیم که اکوسیستم جهانی استارتاپ نقشی محوری در پرداختن به این مسائل دارد. از طریق برنامه استارت‌آپ‌ها برای توسعه پایدار، ما در حال کار با استارت‌آپ‌های تاثیر محور با استفاده از فناوری برای ساختن آینده‌ای پایدارتر هستیم. همه ماموریت دارند تا به یک یا چند مورد از 17 هدف توسعه پایدار (SDGs) سازمان ملل، از ریشه کنی فقر و گرسنگی گرفته تا بهبود مراقبت های بهداشتی و پیشبرد اقدامات اقلیمی، رسیدگی کنند. ما به آنها پشتیبانی طولانی مدت می دهیم تا به آنها کمک کنیم تأثیر خود را افزایش دهند: راهنمایی از مشاوران متخصص، ارتباط با شرکای تأمین مالی و دسترسی به تحقیقات و فناوری پیشرفته.

این برنامه طی دو سال گذشته تکامل یافته است و اکنون از نزدیک به 400 استارت آپ در بیش از 70 کشور جهان پشتیبانی می کند که با شبکه ای متشکل از 140 سازمان شریک کار می کنند. این استارت آپ ها عبارتند از Climate Farmers، Earthly، mDoc، OKO و SkillLab.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور