تخفیف تابستانی Stadia 2022: تا 85٪ تخفیف برای بازی‌های منتخب

این هفته در Stadia، دو بازی جدید وارد پلتفرم شدند، به ویژه اینکه گوگل فروش تابستانی گسترده‌ای را با برخی از معاملات قاتل نشان داد.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس می‌زنند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

این هفته دو بازی جدید در Stadia وارد شد. زورو تواریخ تا پایان این هفته کاهشی آرام داشت و با قیمت 29.99 دلار وارد شد. علاوه بر این، یوبی سافت منتشر شد تور اکتشاف: عصر وایکینگ ها با قیمت 19.99 دلار، که این بازی یک اسپین آف از جدیدترین بازی است قاتلان عقیده قسط.

گوگل طی شش ماه از این سال 30 بازی جدید را به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت قول می دهد حداقل 100 بازی جدید در طول سال 2022 عرضه کند، سفارشی بالا با این نرخ فعلی.

قابل توجه است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین ذکر آن در ماه مارس بوده است.

بازی ها به استادیا می آیند

در کنار این دو بازیکن جدید، چند بازی در خط لوله برای Stadia مشاهده شد.

دوست ما برایانت چپل در گزارش Nerf شواهد جدیدی کشف کرد که به ردیف مقدس به Stadia می آید، اگرچه این عنوان هنوز به نظر نمی رسد که یک روز و تاریخ عرضه شود. StadiaSource لیست های نظارتی بیشتر برای دلهای شجاع: جنگ بزرگ و جمجمه و استخوان، اگرچه به دلیل نحوه مدیریت آن هیئت نظارتی خاص، رتبه بندی بازی ها را باید با مقداری نمک همراه کرد.

و در نهایت، یک اعلامیه رسمی وجود دارد. از فضا، تیرانداز بیگانه co-op که حدود یک سال است در Stadia دمویی دارد، تاریخ انتشار رسمی دارد. این بازی پاییز امسال در Stadia خواهد آمد.

به روز رسانی ها

فروش تابستانی Stadia 2022

این هفته، Stadia یک فروش قاتل در فروشگاه رسمی خود دارد. تقریباً همه بازی‌های موجود در کاتالوگ این پلتفرم دارای تخفیف هستند و در برخی از عناوین تا 85 درصد تخفیف وجود دارد.

چند تخفیف قابل توجه عبارتند از:

طبق معمول، اعضای Pro واجد شرایط تخفیف های بزرگتر هستند.

ARK Survival Evolved نقشه رایگان Fjordur را اضافه می کند

ARK بازیکنان در این هفته لذت می برند، زیرا نقشه Fjordur به عنوان یک نقشه جدید رایگان در بازی اضافه شده است. نقشه با تم نوردیک شامل موجودات جدید، تم ها و حتی چکش ثور، Mjolnir است.

Phoenix Point و Wreckfest در حال دریافت به‌روزرسانی هستند

این هفته دو بازی در Stadia به‌روزرسانی می‌شوند. فونیکس پوینت در حال برداشتن یک رفع اشکال جدید در بالای خود است آزاتوت به روز رسانی.

Wreckfest همچنین تأیید شده است که به‌روزرسانی‌هایی را در Stadia دریافت می‌کند تا چندین باگ موجود را برطرف کند و همچنین به بازیکنان Stadia امکان دسترسی به رویداد “Racing Legends” را می‌دهد. توسعه دهندگان توضیح دادند:

ما متعهد به حمایت از Wreckfest در تمام پلتفرم‌های موجود، از جمله Stadia هستیم. در واقع، ما در حال حاضر در مرحله نهایی کردن به‌روزرسانی عنوان بعدی برای Stadia هستیم. این به روز رسانی نه تنها به برخی از مشکلات فنی که از زمان به روز رسانی قبلی آگاه شده ایم، رسیدگی می کند، بلکه رویدادهای جدید مسابقات را نیز ارائه می دهد و نسخه Stadia را با سایر پلتفرم ها برابر می کند.

محتوای جدید Resident Evil

در 28 اکتبر، دهکده مقیم شیطان در حال برداشتن بسط “Shadows of Rose” خود است، و معکوس در همان تاریخ منتشر خواهد شد.

Assassin’s Creed ‘Forgotten Saga’

یوبی‌سافت به مناسبت پانزدهمین سالگرد خود، حالت ویژه «Forgotten Saga» را به آن اضافه می‌کند. Assassin’s Creed Valhalla. حالت ویژه یک سبک سرکش خواهد بود، که در آن بازیکنان تا زمانی که شکست نخورند می جنگند و سپس سطح را دوباره راه اندازی می کنند. این حالت اواخر تابستان امسال وارد خواهد شد.

آزمایشات جدید بیشتر

گوگل نیز این موضوع را اعلام کرده است 11 بازی‌های جدید این هفته آزمایش‌های رایگان را در Stadia اضافه کرده‌اند، از جمله برخی از عناوین بزرگ مانند Far Cry 6 و Assassin’s Creed Valhalla.

بسیاری از این بازی ها در فروش تابستانی 2022 Stadia نیز شرکت می کنند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: