Neighbors From Hell به Google Stadia می رسد

Google Stadia این هفته دو بازی دیگر از جمله Neighbors from Hell کلاسیک را انتخاب کرد و با این حال یکی دیگر شایعه مرگ این سرویس، گوگل پیشنهادی برای آینده داده است.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس می‌زنند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

دو بازی جدید از جمله این هفته در Google Stadia وارد شدند مورد علاقه از کایل برادشاو خودمان، همسایه ها از جهنم برگشته اند.

گوگل در سال جاری تاکنون 43 بازی جدید به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 وعده داد که با این نرخ فعلی، هفته‌های بیشتر به این پلتفرم کمک می‌کند.

قابل ذکر است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین ذکر آن در ماه مارس بوده است.

بازی ها به استادیا می آیند

به عنوان بخشی از لاین آپ آگوست 2022 Pro کالیکو روی پلتفرم خواهد آمد، اما این تنها بازی جدیدی است که برای 1 آگوست در نظر گرفته شده است.

مطالب پیشنهادی  Google Assistant می تواند به شما یادآوری کند که هشدارهای تعطیلات را تغییر دهید

به علاوه، برتز: مد خود را به رخ بکشید در ERSB، بازی دیگری از Outright Games مشاهده شد. هنوز پنجره انتشار روشنی وجود ندارد.

به روز رسانی ها

نه، Stadia در تابستان امسال نمی میرد

یک پست فیس‌بوک که از این هفته شروع به انتشار کرد و مدعی شد که Stadia قرار است در تابستان فروشگاه خود را ببندد. منبع یابی ناقص بود و ادعا عمدتاً نامرتب بود و همانطور که پیش بینی می شد جعلی است. کایل برادشاو ما استدلال کامل را به هم خواهد زد، اما خود گوگل حتی این ادعا را مسخره کرد و کمی پیشنهاد برای آینده به خود داد که دیدن آن عالی است.

اوه، به هر حال، Wavetale این آخر هفته نیز رایگان است.

Ubisoft از Ghost Recon: Frontline استفاده می‌کند، اما Roller Champions را نه

یوبی‌سافت این هفته رسما تایید کرد که بازی Ghost Recon: Frontline، یک عنوان بتل رویال رایگان برای بازی، هرگز نور روز را نخواهد دید. این بازی در زمان عرضه با انتقادات شدیدی مواجه شد و لغو آن در طی یک تماس کسب درآمد تایید شد.

در همین حال، یوبی سافت بیشتر تایید شده که Roller Champions خواهد شد نه لغو شود. شایعه ای ادعا کرده بود که یوبی سافت بازی را پس از فصل سوم آن، قبل از اینکه اولین بازی در Stadia مشخص شود، تعطیل خواهد کرد. اما خوشبختانه بسته نخواهد شد.

مطالب پیشنهادی  موسیقی خود را در YouTube Music آپلود کنید

Marvel’s Avengers برای ساحل آماده می شود

بازی Marvel’s Avengers با «Sunny Days Outfits» برای Black Widow، Iron Man و Thor، پوسته‌های جدیدتری پیدا می‌کند. اولین لباس از این سه لباس در حال حاضر در بازار بازی موجود است رویداد “تهدید کیهانی”. نیز ادامه دارد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور