FIFA 23 برای Google Stadia تایید شد

بازی‌های بزرگ تا کنون در سال جاری چیزی که از گوگل استدیا کم شده است، بوده است، اما پلتفرم به طور رسمی برای یک پلتفرم بزرگ تایید شده است. FIFA 23 به Stadia می آید.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس زده شده‌اند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Google Stadia

با این حال، این هفته هیچ بازی جدیدی در Stadia منتشر نشد Phoenix Point: نسخه کامل به عنوان یک باندل جدید به فروشگاه اضافه شد و Madden NFL 22 MVP Edition همچنین به عنوان یک پیشنهاد بسته جدید اضافه شد.

گوگل در سال جاری تاکنون 41 بازی جدید به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 وعده داد که با این نرخ فعلی، هفته‌های بیشتر به این پلتفرم کمک می‌کند.

قابل توجه است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین ذکر آن در ماه مارس بوده است.

بازی ها به استادیا می آیند

به راحتی بزرگترین خبر در اطراف Stadia این هفته این است که EA تایید کرده است که FIFA 23 را به پلتفرم می آورد. این سومین قسمت از این فرنچایز در پلتفرم گوگل است و مطمئناً بزرگترین بازی منتشر شده در Stadia در سال جاری است. FIFA 23 آخرین قسمت از فرنچایز «FIFA» است، و با پشتیبانی از چندنفره چندنفره که با Stadia، مسابقات زنان و غیره کار می‌کند، ارائه می‌شود.

FIFA 23 اکنون برای پیش‌سفارش در Stadia در دسترس است و در تاریخ 30 سپتامبر منتشر می‌شود.

هیچ بازی جدید دیگری در این هفته برای Stadia تایید نشد.

به روز رسانی ها

Orcs Must Die 3 برای آخر هفته رایگان است

یکی از انحصاری‌های زمان‌بندی‌شده Stadia، که از زمان انتشار بر روی پلتفرم‌های دیگر، در Stadia Free Play Days شرکت می‌کند. تا 25 جولای، Orcs Must Die 3 برای همه در Stadia رایگان است. برای بازی کردن باید یک حساب Stadia رایگان ایجاد کنید، اما نیازی به اشتراک حرفه ای نیست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، که از آن زمان به بعد چندین بسط و محتوای اضافی را انتخاب کرده است، می‌توانید بررسی ما از Orcs Must Die 3 از سال 2020 را بررسی کنید.

Into the Breach به‌روزرسانی رایگان عمده را در Stadia دریافت می‌کند

Into the Breach پشتیبانی از به‌روزرسانی «نسخه پیشرفته» خود را در Stadia اضافه کرده است. این به‌روزرسانی یک روز یا بیشتر بر روی سایر پلتفرم‌ها منتشر شد قبل از استادیا، اما همان به روز رسانی ها را برای Stadia می آورد. این شامل جوخه‌های جدید، سلاح‌ها، خلبانان، دشمنان، ماموریت‌ها و تنظیمات دشواری جدید است.

Jedi: Fallen Order یک مشکل نهایی رئیس دارد

همانطور که این هفته در Reddit اشاره شد، اما ظاهرا مدت زیادی است که وجود دارد، Jedi: Fallen Order EA به نظر می رسد در طول نبرد رئیس نهایی خود دچار مشکل شده است. ظاهراً این بازی برای برخی از بازیکنان تمایل به یخ زدن در حین بازی رئیس نهایی دارد. به نظر می رسد که این موضوع در چند ماه گذشته یا بیشتر مطرح شده است، اما مشخص نیست که آیا این موضوع روی همه بازیکنان تأثیر می گذارد یا خیر.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: