Far Cry 6 این آخر هفته در Google Stadia رایگان است

Google Stadia هفته گذشته شاهد کمی درام بود، اما این هفته با یک تعطیلات آخر هفته رایگان برای Far Cry 6، چند اعلان بازی جدید و یک عنوان در تقویم 2026 به کار خود ادامه می دهد.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس زده شده‌اند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

یک بازی جدید این هفته به عنوان بخشی از مجموعه Stadia Pro گوگل برای ماه آگوست وارد شد – کالیکو. قیمت بازی به طور جداگانه از Pro 11.99 دلار است و 60 دقیقه آزمایشی رایگان ارائه می دهد. این بازی یک شبیه ساز جامعه است که در آن بازیکنان یک کافه گربه را بازسازی می کنند.

Calico یک بازی سیم کارت اجتماعی است که در آن یک وظیفه مهم و شایان ستایش به شما محول می شود: کافه گربه شهر را بازسازی کنید و آن را با موجودات بامزه و نوازش پر کنید! کافه خود را با پر کردن آن با مبلمان زیبا، تزئینات سرگرم کننده، شیرینی های خوشمزه بسازید و دوباره آن را با حیوانات شلوغ کنید!

این پلتفرم همچنین یک نسخه نمایشی رایگان از یک بازی ناتمام و دارای سرمایه جمعی را اضافه کرد شیوع: سایه های وحشت.

گوگل در سال جاری تاکنون 44 بازی جدید به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 وعده داد که با این نرخ فعلی، هفته‌های بیشتر به این پلتفرم کمک می‌کند.

قابل توجه است که گوگل وعده 100 بازی جدید را در جدیدترین به‌روزرسانی‌های انجمن و پست‌های وبلاگ خود اضافه نکرده است و آخرین ذکر آن در ماه مارس بوده است.

بازی ها به استادیا می آیند

گوگل در راستای تیزر قابل پخش دنباله آینده خود، تایید کرد که Dead Drop Studios شیوع: خاطرات مسری “به زودی” به Stadia می آید، اما هنوز تاریخی برای انتشار وجود ندارد.

گوگل نیز این موضوع را تایید کرد سیاه چال Naheulbeuk: حرز هرج و مرجیک بازی RPG فانتزی، به زودی عرضه خواهد شد. از فضادنباله چند نفره It Came from Space و Ate Our Brains نیز در پاییز 2022 به Stadia خواهد رفت.

Dreamworks Dragons: Legend of the Nine Realms همچنین برای انتشار سپتامبر 2022 تایید شده است.

شاید جالب ترین اعلامیه این هفته، یک بازی مستقل به نام بود سگ سخنگو 2. این بازی دنباله‌ای بر Talking Dogs است که حتی خودش منتشر نشده است، اما در Stadia نیز خواهد آمد. در سال 2023. با این حال، ظاهراً دنباله آن در Google Stadia در سال 2026 منتشر خواهد شد، که آن را به دورترین نسخه در تقویم در این برهه از زمان تبدیل می کند.

به روز رسانی ها

Far Cry 6 این آخر هفته برای همه رایگان است

همه بازیکنان Stadia، جدید و قدیمی، پولی یا رایگان، می‌توانند در چند روز آینده در آخر هفته رایگان Far Cry 6 شرکت کنند. تا 7 آگوست، Far Cry 6 در Stadia رایگان است، صرف نظر از اینکه اشتراک Pro دارید یا اکنون.

Assassin’s Creed Valhalla 1.6.0

Assassin’s Creed Valhalla که اوایل این هفته منتشر شد، به‌روزرسانی 1.6.0 خود را که برای «حماسه فراموش شده» آماده می‌شود، دریافت کرده است. شما می توانید تغییرات کامل را در اینجا مشاهده کنید. هیچ تغییری خاص Stadia وجود ندارد.

استریمر One Destiny 2 از Stadia استفاده بسیار خوبی داشت

Destiny 2 یکی از بهترین بازی‌های Stadia است و اکنون به لطف پشتیبانی از پلتفرم‌های مختلف، بهتر شده است. اما یکی از استریمرها روشی عالی برای استفاده از Stadia برای تقویت گیم پلی خود پیدا کرد – اجرای نزدیک به دوازده حساب برای ایجاد یک «سرویس چک پوینت».

PCGamer کل حرکت را خراب می کند، اما نسخه کوتاه آن این است که “Luckstruck9” 11 حساب Stadia را روی یک ماشین ثانویه اجرا می کند که حتی کارت گرافیک ندارد و از آن حساب ها برای کمک به خود و سایر بازیکنان جامعه برای جمع آوری نقاط بازرسی و استفاده از آن استفاده می کند. بازی رو به جلو پیش ببر دست کم یک حرکت هوشمندانه است!

این روزها او 11 حساب Stadia دارد که همگی از یک دسکتاپ با پردازنده i7-7700k، 32 گیگابایت رم و بدون کارت گرافیک استفاده می‌کنند. لای می‌گوید: «ما از یک ماکرو استفاده می‌کنیم که برخی ورودی‌ها را برای Stadia ارسال می‌کند، سپس به پنجره بعدی می‌رویم تا زمانی که همه ورودی‌ها در یک چرخه معین ارسال شوند. سپس ماکرو به سادگی به پنجره اول باز می گردد و فرآیند را از اول آغاز می کند. من گمان می‌کنم که هر چیزی که مربوط به ماکروها باشد، با شرایط خدمات Bungie مغایرت داشته باشد، اما با توجه به اینکه اشتراک‌گذاری در ایست بازرسی بسیار فراگیر و پذیرفته‌شده در جامعه است، به نظر می‌رسد چیزی است که استودیو می‌تواند همچنان روی آن چشم بپوشد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: