اختصاصی های Stadia: برنامه چیست؟

Google Stadia استودیوهای شخص اول خود را به سختی یک سال پس از آغاز به کار بسته است، به این معنی که هیچ بازی انحصاری شخص اولی هرگز معرفی نشده است، بسیار کمتر منتشر شده است. اما چندین بازی وجود داشتند که فقط در Stadia منتشر شدند و ما هنوز نمی دانیم آینده این انحصاری ها چه خواهد بود. این چیزی است که ما تاکنون می دانیم.

موارد انحصاری Stadia – آنچه در حال از دست دادن است و آنچه در مورد آینده می دانیم

مربوط: Google Stadia در ژانویه تعطیل می شود، همه خریدها بازپرداخت می شوند

طلاکاری

Gylt که به عنوان یکی از اولین بازی‌های Stadia و اولین انحصاری واقعی آن منتشر شد، عنوانی ترسناک است که توسط Tequila Works ساخته شده است. در کل با استقبال خوبی مواجه شده است اما هرگز برنامه ای برای انتشار در جایی جز Stadia نداشته است.

تاکنون هیچ نشانه ای از انتقال Gylt به پلتفرم های دیگر وجود ندارد.

رانده شدگان

یکی از بازی های مورد علاقه ما که در Stadia منتشر شد، عنوان انحصاری Outcasters بود. بازی چند نفره بتل رویال که توسط Splash Damage توسعه داده شده بود، گیم پلی منحصر به فرد و کنترل های سرگرم کننده داشت، اما به سرعت از بین رفت. اوایل سال جاری، این بازی در حالت تعمیر و نگهداری قرار گرفت و تبدیل به عنوانی رایگان شد.

همانطور که مشخص است، بازی ممکن است شانس دیگری برای زندگی داشته باشد، زیرا توسعه دهندگان در حال “ارزیابی” گزینه های آینده بازی هستند.

سلام مهندس

یکی از قسمت‌های سری Hello Neighbor، Hello Engineer یک بازی معمایی و ساختمانی co-op بود که سال گذشته در Stadia راه‌اندازی شد. هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر گسترش این بازی به پلتفرم های دیگر وجود ندارد.

PixelJunk Raiders

PixelJunk Raiders که برای به نمایش گذاشتن عملکرد وعده داده شده State Share راه اندازی شد، یک عنوان سرکش تک نفره بود. به نظر می رسد توسعه دهندگان بازی به دنبال شرکای انتشاراتی هستند تا بازی را به پلتفرم های دیگر عرضه کنند، اما هنوز هیچ برنامه قطعی وجود ندارد.

نبرد مگا تونل Pac-Man

Pac-Man Mega Tunnel Battle که توسط Bandi-Namco توسعه داده شده است، عنوانی چند نفره است که بازیکنان را در مقابل یکدیگر می بینند تا آخرین بازیکن ایستاده را ببینند. این بازی با بازخورد مناسبی عرضه شد، اما با توجه به انحصاری بودن Stadia و عدم تمایل بازیکنان به امتحان بازی در پلتفرم گوگل، هرگز موفقیت چندانی به خود نگرفت.

هنوز صحبتی در مورد عرضه این بازی بر روی پلتفرم های دیگر وجود ندارد.


ما برای اظهار نظر در مورد این موارد انحصاری Stadia و هر کاری که ممکن است Google برای حفظ بازی‌ها انجام دهد، با Google تماس گرفتیم، اما هیچ بیانیه‌ای فوراً در دسترس نبود.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: