از Space در Stadia به تعویق افتاده است

آینده Google Stadia ناشناخته‌های زیادی دارد، اما در این هفته چندین پیشرفت در مورد این سرویس رخ داد. بازی From Space که برای اولین بار در Stadia آزمایش می‌شد، به تعویق افتاد، در حالی که رفع اشکال‌ها و بسط‌های گم شده از Stadia برای برخی از عناوین شروع به نمایش می‌کنند.

Stadia Changelog یک مجموعه هفتگی است 9to5Google جایی که برخی از اخبار Stadia را جمع آوری می کنیم که در غیر این صورت نمی توانیم در مورد آنها صحبت کنیم. این شامل خلاصه‌ای از بازی‌های جدیدی است که در طول هفته در Stadia منتشر شده‌اند، که بازی‌ها به‌روزرسانی‌ها و وصله‌ها را مشاهده می‌کنند، بازی‌های جدیدی که برای پلتفرم تایید شده یا حدس زده شده‌اند، و موارد دیگر. هر جمعه برگرد، و فراموش نکنید پهنای باند را بررسی کنید، نگاه هفتگی ما به بقیه دنیای بازی های ابری، از جمله GeForce Now، Luna و موارد دیگر.

بازی های جدید در Stadia

برای دومین هفته متوالی و چهاردهمین هفته امسال، Stadia هیچ بازی جدیدی در هفته گذشته اضافه نکرد.

گوگل 48 بازی جدید را در سال 2022 به Stadia اضافه کرده است. در سال 2021، گوگل 107 عنوان جدید را به کتابخانه Stadia تحویل داد و این شرکت قول حداقل 100 بازی جدید را در طول سال 2022 داده است که با این نرخ فعلی غیرممکن است مگر اینکه وجود داشته باشد. ده ها از انتشار در هفته های آینده

بازی ها به استادیا می آیند

در حالی که این هفته هیچ نسخه ای منتشر نشد، Stadia چند عنوان دیگر را تایید کرده است که در خط لوله قرار دارند. بازی Arcade Paradise بیش از 35 بازی آرکید را به Stadia می آورد و قرار است اواخر پاییز امسال عرضه شود. در همین حال، Wired Productions نیز قرار است بیاورد مارتا مرده است زمانی در این زمستان

یوبی سافت همچنین چندین عنوان جدید را تایید کرد که در این هفته به Stadia رفتند، از جمله Just Dance 2023 و Trackmania. دومی اوایل سال آینده وارد بازار خواهد شد و Just Dance مدتی پس از اینکه در اواخر نوامبر روی پلتفرم‌های دیگر عرضه شد، با تاخیر در Stadia عرضه خواهد شد.

متاسفانه، یوبی سافت تایید کرد که بازی جدید Assassin’s Creed، Mirage، خواهد بود نه به استادیا می آیند

در کیسه ای از اخبار، بازی از فضا هنوز در راه خود به Stadia است، اما این بازی از تاریخ انتشار سپتامبر خود به تعویق افتاده است. تاریخ دقیقی تایید نشده است، اما From Space در Stadia Pro در ساعت 20:00 پرتاب خواهد شد StadiaSource تایید شده.

به روز رسانی ها

Stadia پشتیبانی رسمی 1440p را ارائه می کند

تقریباً سه سال پس از اولین افشای این ویژگی، Google Stadia رسماً پشتیبانی از استریم 1440p را برای مشترکین Pro ارائه می کند. شما به یک صفحه نمایش سازگار نیاز دارید و این ویژگی در حال حاضر فقط روی دسکتاپ فعال است. با این حال، پشتیبانی اندروید باید ورودی باشد.

Wreckfest بالاخره به روز شد

پس از ماه‌ها بدون به‌روزرسانی، تا جایی که بازی چند نفره در اوایل این هفته کاملاً شکست خورد، Wreckfest سرانجام با یک پچ جدید به روز شده است که مسابقات جدید، جوایز و رفع اشکال مختلف را اضافه می کند.

شهرها: گسترش Skylines در راه است

گسترش Plazas and Promenades of Cities: Skylines در اوایل این هفته روی رایانه شخصی پخش شد اما بدون پشتیبانی از Stadia. خوشبختانه در راه است. در توییتر، Skylines تایید کرد که توسعه در برخی از مراحل به Stadia خواهد رفت.

توسعه دهکده رزیدنت اویل به تفصیل شرح داده شده است

در 28 اکتبر، دهکده ی رزیدنت ایول برنامه ی «زمستانی» خود را انتخاب می کند که داستان اصلی را در مورد دختر ایتان، رز گسترش می دهد. همچنین شخصیت ها و نقشه های جدید اضافه شده است.

بازی های State of Stadia: این عناوین شکسته شده اند

بعد از اینکه به چندین عنوان که در Stadia به درستی کار نمی‌کنند، روشن شدیم، حتی واضح‌تر شد که بسیاری از عناوین روی پلتفرم در حال حاضر خراب هستند، محتوایی ندارند، یا حداقل در وضعیت ایده‌آل نیستند.

Stadia Changelog شامل یک لیست در حال اجرا از بازی هایی است که در حال حاضر به درستی در Stadia کار نمی کنند. اگر بازیکن معمولی Stadia هستید، یک نظر در زیر بنویسید یا با ما تماس بگیرید تا مشکلات را با ما در میان بگذارید! ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مشکلات عمده را در اینجا ثبت کنیم.

مشکلات جدید بازی Stadia، محتوای از دست رفته

مشکلات دیگر بازی های Stadia

 • Cyberpunk 2077 – پیشرفت متقاطع فقط در Stadia وجود ندارد
 • خطر باران 2 – مشکلات چند نفره و عملکرد خراب
 • Z جنگ جهانیبازی متقاطع وجود ندارد، قول داده بود”به زودی” در ژوئن 2022
 • بیرونی – رندر با کیفیت پایین، بدون نسخه قطعی
 • Ark: Survival Evolved – نسخه قدیمی پشتیبانی سرور را قطع می کند
 • نوع بشر – به روز رسانی برای چندین ماه از دست رفته است
 • Fast and Furious: Spy Racers – از دست رفته “چالش قطبی” گسترش
 • Avicii Invector – سطوح از دست رفته در Stadia
 • Jotun: Valhalla Edition – بازی را نمی توان در Stadia کامل کرد
 • افسانه نگهبانان – بسط های از دست رفته
 • آتش آبی – بسط های از دست رفته
 • عناوینی از بازی های Outright – برنامه های توسعه یافته فقط در Stadia وجود ندارد

دوست خوب ما برایانت چپل نیز بسیاری از این عناوین شکسته را پوشش داده است و به درستی توصیه می کند که بازیکنان ممکن است در این مرحله از خرید بازی در Stadia احتیاط کنند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: