Stadia 4.33 Party Stream را برای اندروید، تبلیغ Ubisoft+ آماده می‌کند

Stadia 4.33 برای اندروید در حال حاضر از طریق فروشگاه Google Play منتشر می‌شود و تیم ما در آن نشانه‌های اولیه ورود Party Stream به اندروید و همچنین یک تبلیغ بالقوه آتی Ubisoft+ را پیدا کرده است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.

پارتی استریم برای اندروید

ماه گذشته، Stadia از ویژگی جدیدی به نام Party Stream رونمایی کرد که اشتراک گذاری گیم پلی خود را با دوستان بسیار آسان می کند. در جایی که قبلاً نیاز داشتید پخش زنده YouTube را راه اندازی کنید و پیوند را برای دوستان خود ارسال کنید، اکنون می توانید به سادگی Party Stream را فعال کنید تا به هر کسی در مهمانی Stadia شما اجازه دهد تا در آن کوک شود.

در زمان راه اندازی، این ویژگی عمدتاً از طریق برنامه وب در دسترس بود، بدون اینکه گزینه Party Stream در اندروید موجود باشد. در انتهای بیننده، دکمه ای در منوی مهمانی وجود دارد به نام “Ask to Watch” که قرار است از دوست شما بخواهد در صورت تمایل، پخش را شروع کند. امروزه، استفاده از Ask to Watch در دوستی که از طریق Android بازی می‌کند، به سادگی منجر به یک گفتگو می‌شود که به شما پیشنهاد می‌دهد به صورت شفاهی از آنها بخواهید پخش جریانی را شروع کنند.

مطالب پیشنهادی  "OnePlus World" با هدایای رایگان محصول به Roblox می آید

در Stadia 4.33، کد جدیدی مربوط به Ask to Watch را پیدا کردیم که نشان می‌دهد Party Stream به زودی برای برنامه Android عرضه می‌شود.

AcceptAskToWatchAction.
AcceptAskToWatchAction.ShareGameStream

در حال حاضر، هیچ نشانه‌ای از ورود نسخه کامل‌تر Party Stream برای Stadia ندیده‌ایم، مانند اینکه بتوانید به صورت دستی یک جریان را برای گروه خود روشن کنید. در عوض، تا کنون به نظر می‌رسد که حداقل می‌توانید در صورت درخواست یکی از دوستان، جریان را روشن کنید.

در جای دیگر به‌روزرسانی، Stadia 4.33 شامل کد و متن جدید مربوط به +Ubisoft است. این امکان وجود دارد که حساب Stadia خود را به اشتراک Ubisoft+ خود متصل کنید و به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به اشتراک Stadia Pro، تمام بازی‌های Stadia Ubisoft را آزادانه استریم کنید.

با توجه به متنی که به تازگی اضافه شده است، به نظر می رسد که Ubisoft+ ممکن است در حال آماده شدن برای ارائه یک دوره آزمایشی رایگان طولانی مدت از این سرویس باشد. متن تبلیغاتی نشان می‌دهد که این سرویس تا 10 اکتبر رایگان خواهد بود. به طور معمول، Ubisoft+ فقط آزمایش‌های یک هفته‌ای را به مشتریان جدید ارائه می‌کند.

Ubisoft+ را بدون هیچ هزینه ای تا 10 اکتبر امتحان کنید.

با توجه به اینکه دقیقاً یک ماه پس از ارائه این شنبه Ubisoft Forward است، ما حدس می زنیم که ناشر می تواند یک دوره بازی رایگان ماهانه را در طول رویداد اعلام کند.

همانطور که انتظار دارید، برای استفاده از مزیت آزمایشی تبلیغاتی یک ماهه، به نظر می‌رسد که باید واقعاً در Ubisoft+ «اشتراک» شوید. بر اساس متن دیگر در برنامه، پس از شروع آزمایشی، باید بتوانید «هر زمان خواستید» را لغو کنید.

شما حساب های خود را مرتبط کرده اید. برای شروع نسخه آزمایشی +Ubisoft خود مشترک شوید.

با این حال، مثل همیشه، هیچ‌یک از این موارد را نمی‌توان تأیید کرد تا زمانی که در برنامه ظاهر شود یا به طور رسمی اعلام شود.

مطالب پیشنهادی  YouTube Music اشتراک‌گذاری استوری اینستاگرام را دریافت می‌کند

ترفند عبارت استفاده از داده ها

نکته دیگری که شایان ذکر است این است که Stadia نحوه صحبت در مورد استفاده از داده خود را تغییر داده است. در صفحه «عملکرد» تنظیمات Stadia، بسته به وضعیت Stadia Pro و آنچه دستگاه شما می‌تواند پشتیبانی کند، می‌توانید بین چند گزینه وضوح مختلف انتخاب کنید. میزان مصرف تخمینی داده نشان داده شده با هر یک از این گزینه‌ها کمی از «ممکن است برسد» به «معمولاً کمتر است» تغییر یافته است، مانند:

قبل از:

مصرف داده ممکن است به 12.6 گیگابایت در ساعت برسد

بعد از:

مصرف داده معمولاً کمتر از 12.6 گیگابایت در ساعت است

این احتمالاً فقط یک موضوع معنایی است، اما امکان برگزاری جلسه Stadia را نیز باز می گذارد بر فراز استفاده تخمینی داده در برخی شرایط

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور