Stadia 4.22: کاوش واکنش ها، هشدار «بازیکنان بیش از حد».

آخرین به‌روزرسانی برنامه اندروید Stadia، نسخه 4.22، شامل آماده‌سازی واکنش‌ها در برگه کاوش، هشداری درباره «بازیکنان بیش از حد» و موارد دیگر است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.

واکنش های پست را کاوش کنید

تیم Stadia به کار روی توانایی افزودن واکنش‌های ایموجی به پست‌ها در برگه کاوش ادامه داده است، ویژگی‌ای که ماه گذشته برای اولین بار مشاهده کردیم. در این آخرین به‌روزرسانی، متوجه شدیم که برنامه Stadia پیام جدیدی دارد که هنگام علامت‌گذاری اسکرین‌شات یا ویدیویی که قبلاً به اشتراک گذاشته شده است به عنوان خصوصی نشان داده می‌شود.

اگر این عکس را خصوصی کنید، پست‌های مرتبط پنهان می‌شوند و واکنش‌ها را از دست خواهید داد.

در جای دیگر، متوجه می‌شویم که Stadia در حال آماده‌سازی یک پرچم داخلی است، که ممکن است برای در دسترس قرار دادن این ویژگی در تاریخ آینده بدون نیاز به دانلود به‌روزرسانی جدید برای بازیکنان استفاده شود.

فعال ExploreCaptureReactionsFlag

هشدار “بازیکنان بسیار زیاد”.

در یک پیام هشدار جدید که با Stadia 4.22 اضافه شده است، به نظر می رسد گوگل در حال آماده شدن برای سناریوی فرضی وجود بازیکنان همزمان Stadia بیشتر از یک منطقه خاص است. در حالی که بعید است این پیام در ایالات متحده ظاهر شود – حداقل نه بدون برخی قابل توجه رشد – منطقی است که توسعه‌های آینده Stadia (و Immersive Stream) ممکن است این سرویس را به مناطقی ببرند که Google Cloud در آن‌ها حضور قوی ندارد.

در حال حاضر بازیکنان زیادی در منطقه شما وجود دارد، بنابراین در سروری بازی می کنید که دورتر از حد معمول است. هنوز هم می‌توانید بازی کنید، اما ممکن است مشکلاتی را ببینید.

طبق این پیام، برای رسیدگی به چنین رویدادی سرریز، Stadia به سادگی یک دکمه «بازی به هر حال» را ارائه می‌کند که بازیکنان را به سرور Google Cloud که دورتر است تغییر مسیر می‌دهد. اگرچه این از منظر تاخیر ایده‌آل نخواهد بود، اما مطمئناً ناتوانی در بازی کردن را شکست می‌دهد.

همانطور که برای اولین بار در ماه نوامبر مشاهده کردیم، ما معتقدیم که Stadia در حال کار بر روی راهی برای تماشای پخش زنده مبتنی بر Stadia به طور مستقیم در برنامه است. Stadia 4.22 این تلاش را با چند ارجاع جدید به چیزی به نام «Sspectator Media Player» ادامه می‌دهد.

SPECTATOR_MEDIA_PLAYER_CONNECTED
SPECTATOR_MEDIA_PLAYER_STARTED
SPECTATOR_MEDIA_PLAYER_STOPPED

در حال حاضر خیلی زود است که به طور قطعی صحبت کنیم، اما به نظر می رسد این استریم به جای اینکه از طریق یوتیوب هدایت شود، می تواند بومی Stadia باشد. به عنوان مثال، برخی بازی‌ها Stream Connect را فعال کرده‌اند که می‌تواند فید زنده از گیم‌پلی Stadia هم تیمی‌های شما را نشان دهد. در این مرحله، یک بیت کد جدید به اشتراک گذاری یک جریان با مهمانی فعلی خود در Stadia اشاره می کند.

PARTY_STREAM_SHARING

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: