Stadia 4.18 برای Android واکنش‌های آماده‌سازی برای پست‌های کاوش

آخرین به‌روزرسانی برنامه اندروید Stadia، امکان افزودن واکنش‌ها به پست‌ها را در برگه کاوش فراهم می‌کند، در حالی که همچنان به کار برای پخش جریانی 1440p و کنترل‌های حرکت ادامه می‌دهد.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها را (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر می‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.

واکنش های پست را کاوش کنید

یکی از ویژگی‌های اجتماعی اصلی Stadia، برگه Explore است که خوراکی از اسکرین‌شات‌ها و ویدیوهای بازی‌های Stadia را به‌طور عمومی به اشتراک گذاشته شده است. در به‌روزرسانی Stadia 4.18، که اکنون از طریق Play Store منتشر می‌شود، متوجه می‌شویم که Google روی چیزی به نام «واکنش‌های emoji» کار می‌کند.

/chrome.cloudcast.proto.api.portalfe.datakeys.v1.CloudcastPortalFeService/SetEmojiReaction

در حالی که واضح‌ترین استفاده از واکنش‌های ایموجی مانند این برای قابلیت‌های پیام‌رسان داخلی Stadia است، تنها اشاره‌ای که می‌توانیم درباره نحوه استفاده از این واکنش‌ها پیدا کنیم، به «کاوش» اشاره می‌کند.

Explore.reactionsAckUsers

دارایExploreActivityReactionsReference

بر این اساس، ما معتقدیم که به زودی برای بازیکنان Stadia این امکان وجود خواهد داشت که احساسات خود را در مورد اسکرین شات های بازیکن دیگر با استفاده از ایموجی نشان دهند. نتیجه نهایی ممکن است کمی شبیه گزینه های فیس بوک برای واکنش به پست ها باشد.

پخش جریانی 1440p

طی دو به‌روزرسانی اخیر برای برنامه اندروید Stadia، ما به طور پیوسته شاهد هستیم که Google برای یک گزینه پخش 1440p اختصاصی برای مطابقت با آنچه کاربران دسک‌تاپ امروز می‌توانند از آن لذت ببرند، آماده می‌شود. آخرین به روز رسانی شامل یک جابجایی مخفی جدید است که به Google اجازه می دهد جریان 1440p را آزمایش کند، یا در تئوری، این ویژگی را در آینده برای بازیکنان Stadia عرضه کند.

Enable1440pBandwidthPreference

کنترل های حرکتی

تیم Google Stadia همچنین در حال توسعه پشتیبانی از کنترل‌های حرکتی است که به شما امکان می‌دهد بازی‌های خاصی را با حرکت یا چرخاندن تلفن خود انجام دهید. در Stadia 4.18، متوجه می‌شویم که پیشرفت در این کنترل‌های حرکتی به‌طور پیوسته ادامه یافته است، از جمله چیزی که به نظر می‌رسد یک ضامن برای روشن و خاموش کردن حرکت است.

فعال کردن کنترل‌های حرکت (فقط طرح‌بندی‌های گیم‌پد پشتیبانی‌شده)

از این، متوجه می‌شویم که کنترل‌های حرکتی Stadia (بدون تعجب) فقط با برخی از بازی‌ها کار می‌کنند، بسته به طرح گیم‌پد آن‌ها. بر اساس کاری که گوگل در مورد کنترل‌های لمسی قابل تنظیم برای بازی‌های Stadia انجام داده است، به نظر می‌رسد که کنترل‌های حرکتی فقط برای بازی‌هایی در دسترس خواهند بود که فعالانه از آن پشتیبانی می‌کنند.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: