Stablecoins ضرب با پروتکل واحد

پروتکل واحد یک بستر استقراض غیر متمرکز است که از مدل موقعیت وثیقه بدهی (CDP) استفاده می کند. این مدل به کاربران پروتکل واحد اجازه می دهد تا استیبل کوین بومی خود را از طیف وسیعی از دارایی های رمزنگاری ضرب کنند. تا زمانی که قیمت بالاتر از قیمت انحلال باقی بماند ، دوره بازپرداخت ثابتی وجود ندارد. اگر قیمت LDO کمتر از قیمت نقد شده باشد و شما بودجه اضافی اضافه نکنید ، CDP شما مشمول انحلال می شود. نسبت استفاده بیشتر به کاربران اجازه می دهد تا از USDP بیشتری وام بگیرند ، اما همچنین کاربر را در معرض ریسک بالای انحلال قرار می دهد.

تصویر
عکس پروفایل هکر هکر پروتکل واحد

پروتکل واحد

Unit یک پروتکل وام دهی غیر متمرکز است که امکان استفاده از انواع توکن ها را به عنوان وثیقه فراهم می کند. Acc متعلق به جامعه است.

عکس توسط وینسنت ارهارت بر چلپ چلوپ کردن

پروتکل واحد یک بستر استقراض غیر متمرکز است که از مدل موقعیت وثیقه بدهی (CDP) استفاده می کند.

این مدل به کاربران Unit Protocol اجازه می دهد تا استیبل کوین بومی USDP خود را از طیف گسترده ای از دارایی های رمزنگاری ضرب کنند.

تصویر

بسیاری از دارندگان رمزنگاری دارای مجموعه ای متنوع از دارایی ها هستند که شامل انواع توکن های با سرمایه و کم سرمایه است. دارایی های رمزنگاری محبوب به راحتی فروخته و وام گرفته می شوند و امکان دسترسی سریع به نقدینگی را فراهم می کنند.

با این حال ، فروش دارایی های کمتر نقدینگی به سختی امکان پذیر است ، اما معیار قابل توجهی از ارزش در …