Squarespace میزبانی ویدیو و کسب درآمد را اعلام کرد

Squarespace از گسترش پلت فرم درآمدزایی در مناطق عضو خود خبر داد که اکنون به ناشران امکان میزبانی و کسب درآمد از محتوای ویدیویی را می دهد. قابلیت‌های جدید فروش دسترسی به محتوای ویدیویی و ایجاد یک جریان درآمد جدید را برای ناشران آسان می‌کند.

اسکرین شات پنل مدیریت میزبانی ویدیو Squarespace

باطن میزبانی ویدیو Squarespace

بستر کسب درآمد از ویدئو Squarespace

Squarespace یک پلت فرم ساخت وب‌سایت است که به ناشران کمک می‌کند تا فروشگاه‌های آنلاین، حضور آنلاین برای یک فروشگاه محلی یا به سادگی یک وبلاگ ایجاد کنند.

در پاسخ به روندهای به سرعت در حال تغییر، Squarespace برنامه ای به نام مناطق عضو ارائه کرد که به ناشران اجازه می داد از فروش محتوای آموزشی و سایر انواع آنلاین از طریق بخش های خصوصی وب سایت Squarespace خود که فقط برای اعضای خصوصی استفاده می شود، درآمد کسب کنند.

اهداف مناطق عضو عبارتند از:

«مخاطبان خود را با محتوای انحصاری درگیر کنید.
از کلاس‌های مجازی و کارگاه‌های آموزشی گرفته تا خبرنامه‌ها، پادکست‌ها و مجموعه‌های ویدیویی، بخش‌های عضو به شما کمک می‌کنند تا قدرت جامعه آنلاین خود را بسازید، مهار کنید، و کسب درآمد کنید.

Squarespace امروز اعلام کرد که اکنون کاملاً قادر به ویدیو هستند و ناشران اکنون می توانند به طور کامل ویدیوها را در Squarespace میزبانی کنند و دسترسی به آنها را از طریق پلتفرم بفروشند.

Squarespace تمام زیرساخت ها را برای میزبانی ویدیوها و جمع آوری هزینه ها انجام می دهد. ناشران می‌توانند هزینه‌های یک‌باره یا مکرر را انتخاب کنند.

به گزارش Squarespace:

«فروش دسترسی به محتوای ویدیویی: با «مناطق عضو»، مشتریان می‌توانند انتخاب کنند که برای دسترسی به محتوای ویدیویی خود، هزینه‌ای یک بار یا مکرر دریافت کنند.

میزبانی مستقیم ویدیو در Squarespace: Squarespace در حال حاضر از میزبانی ویدیوی بومی در پلت فرم ما، علاوه بر ویدیوهای میزبان خارجی در YouTube و Vimeo پشتیبانی می کند.

فضای ذخیره سازی میزبانی ویدیو: همه مشتریان می توانند حداکثر 30 دقیقه محتوای ویدیویی با وضوح بالا را به صورت رایگان در وب سایت خود آپلود کنند.

از پخش‌کننده ویدیوی جدید ما استفاده کنید: همه ویدیوهای میزبان‌شده Squarespace در پخش‌کننده ویدیوی جدید ما با پخش روان، کنترل‌های سرعت، کنترل‌های وضوح، و یکپارچگی عمیق در پلتفرم Squarespace پخش می‌شوند.

سفارشی کردن جزئیات ویدیو: عنوان ها، توضیحات، URL ها، تصاویر کوچک سفارشی، ابرداده ها و موارد دیگر را می توان به طور کامل سفارشی کرد.

محتوای ویدئویی کالا: ویدئوها را می‌توان به راحتی دسته‌بندی، مرتب کرد و به بهترین شکل نشان‌دهنده برند مشتری قرار داد.

Squarespace کسب درآمد را آسان‌تر می‌کند

پلتفرم ویدیویی جدید به ناشران اجازه می‌دهد تا دسترسی به محتوای ویدئویی ضبط‌شده فقط اعضا را بفروشند. این فرصتی را برای کسب و کارها و کارآفرینان محلی فراهم می کند تا خدماتی مانند کلاس های آنلاین را به مخاطبان بیشتری ارائه دهند و به کسب و کارها و افراد راه جدیدی برای کسب درآمد می دهد.

پلتفرم ویدیویی جدید به عنوان بخشی از خدمات الحاقی مناطق عضو با برنامه‌هایی که از 9 دلار در ماه شروع می‌شوند در دسترس است.

استناد

اطلاعیه میزبانی ویدیو و کسب درآمد

معرفی: میزبانی ویدیو و ابزارهای کسب درآمد

درباره مناطق عضو Squarespace بخوانید

محتوای فقط برای اعضا ایجاد کنید