مربع کار بر روی iPhone مانند «Tap to Pay» برای بازرگانان Android

به نظر می‌رسد Square آماده می‌شود تا به تاجران دارای دستگاه‌های Android اجازه دهد تا پرداخت‌های NFC بدون تماس «Tap to Pay» را بدون کارت‌خوان اختصاصی بپذیرند.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


امروز صبح، Square به طور رسمی ویژگی جدیدی را راه‌اندازی کرد که از قابلیت‌های «Tap to Pay» آیفون‌های اخیر بهره می‌برد. این به هر تاجر ثبت‌شده Square اجازه می‌دهد تا از کارت‌های بدون تماس و همچنین سایر دستگاه‌های تلفن همراه با خدماتی مانند Apple Pay، Google Wallet و Samsung Pay پرداخت‌ها را بپذیرد.

با این حال، در حال حاضر، این شرکت تنها با استفاده از ویژگی‌های Tap to Pay اپل، این ویژگی را در زمینه آیفون و آی‌پد مورد بحث قرار داده است. با احساس کنجکاوی پس از اعلام، تیم APK Insight ما نگاهی دقیق‌تر به آخرین نسخه بتای برنامه Square’s Point of Sale برای بازرگانان انداخت تا ببیند آیا نسخه Android می‌تواند در افق باشد. به هر حال، اکثر گوشی های اندرویدی به قابلیت های NFC مجهز هستند و اندروید یک API بازتر برای توسعه دهندگان برای استفاده از NFC دارد.

مطالب پیشنهادی  لینکدین به زبان هندی راه اندازی شد و تعداد کاربران بالقوه را تا 600 میلیون افزایش داد

در واقع نشانه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد Square ممکن است به زودی یک ویژگی مشابه “Tap to Pay” را برای بازرگانان در اندروید باز کند.

تنظیم Tap to Pay در Android

با ضربه زدن روی هر کارت اعتباری با قابلیت “ضربه به پرداخت” در پشت تلفن خود، پرداخت های ایمن را با تلفن خود انجام دهید. {learn_more}

قبل از اینکه بیشتر به این موضوع بپردازیم، نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که Square در حال حاضر با استفاده از لوازم جانبی چیپ خوان 49 دلاری خود، دسترسی به پرداخت بدون تماس را در اندروید و iOS ارائه می دهد. متن موجود در برنامه مشخص می‌کند که این تکرار Tap to Pay جداگانه است، زیرا اشاره‌هایی به فعال کردن NFC گوشی شما از برنامه تنظیمات وجود دارد، در حالی که تراشه‌خوان از طریق بلوتوث متصل می‌شود.

لطفاً برای دسترسی به این ویژگی NFC را در تنظیمات تلفن خود فعال کنید.

با روشن کردن NFC در تنظیمات دستگاه خود به راحتی راه اندازی کنید.

در واقع، Tap to Pay می‌تواند در کنار سخت‌افزار کارت‌خوان اختصاصی Square کار کند. این بسیار مهم است، زیرا Square خاطرنشان می‌کند که شبکه‌های کارت محدودیت‌هایی را بر تعداد پرداخت‌های غیرتماسی قابل پذیرش اعمال می‌کنند. در آن شرایط، تغییر به یک خواننده استاندارد آسان تر است.

از تلفن خود برای پرداخت با Tap to Pay استفاده کنید

وقتی Tap to Pay در Square Point of Sale فعال است، فقط با استفاده از تلفن خود، پرداخت های بدون تماس را بپذیرید.

هنوز می‌توانید از هر سخت‌افزار Square متصل دیگری در کنار آن استفاده کنید.

شبکه‌های کارت اغلب محدودیت‌هایی را برای پرداخت‌های بدون تماس برای محافظت از مشتریان در برابر کلاهبرداری قائل می‌شوند. برای ادامه، روی یک کیف پول تلفن همراه ضربه بزنید یا به عقب برگردید و روش پرداخت دیگری را انتخاب کنید.

هنوز مشخص نیست که کدام دستگاه‌های اندرویدی خاص می‌توانند از قابلیت‌های Tap to Pay Square استفاده کنند. با توجه به تنوع گسترده تولیدکنندگان و سخت‌افزارهای موجود امروز، به نظر می‌رسد که Square ممکن است در ابتدا فقط برای یک زیرمجموعه منتخب باز شود، اگرچه امروز هیچ نشانه واضحی از آن در کد وجود ندارد.

مطالب پیشنهادی  خرابی فاجعه‌بار امنیتی Log4j سیستم‌ها و برنامه‌های وب سازمانی را در سراسر جهان تهدید می‌کند

ما با Square تماس گرفتیم تا درباره یافته‌های خود نظر بدهیم، اما شرکت فوراً برای پاسخ در دسترس نبود.

به طور کلی، دیدن این که Square می‌خواهد این روش پرداخت راحت و بدون سخت‌افزار را برای کسب‌وکارهای کوچک و مردمی با شلوغی‌های جانبی، بدون محدود کردن آن به کسانی که از آیفون استفاده می‌کنند، باز کند، بسیار عالی است.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

اطلاعات بیشتر از APK Insight:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور