Sovereign Nature Initiative DOTphin را در Polkadot راه اندازی می کند تا تأثیرات زیست محیطی مثبتی ایجاد کند.

آمستردام، هلند، 9 ژوئیه 2024/Chainwire/Sovereign Nature Initiative (SNI) همکاری خود را با Unique Network و WalletConnect در Polkadot اعلام کرده است.

DOTphin که رسماً در Polkadot Decoded 2024 راه اندازی شد، از NFT ها برای اعمال تغییرات مثبت محیطی استفاده می کند. این ابتکار با حمایت قوی جامعه از طریق Polkadot OpenGov تأیید شد.

DOTphin با NFTهای پویا طراحی شده است تا تعامل رویداد را افزایش دهد و تأثیرات زیست محیطی در دنیای واقعی ارائه دهد. این پروژه مشارکت رویداد را به یک سفر تعاملی تبدیل می کند و تکامل دیجیتال را با پایداری همسو می کند. در نتیجه، رویدادها پاداش بیشتری دارند و تعامل کاربر بیشتر است.

DOTphin یک چند گذر پویا مرتبط با محیط زیست است که از بازیابی تنوع زیستی پشتیبانی می کند. آواتار متصل به هر پاس، که به عنوان یک NFT نشان داده می‌شود، از طریق یک سری رویدادهای فیزیکی و دیجیتالی تکامل می‌یابد و در عین حال مشارکت جامعه و پشتیبانی پایدار را به اکوسیستم پولکادوت می‌آورد.

راه‌اندازی رسمی DOTphin با توزیع نشان‌های اکو برای شرکت‌کنندگان در Polkadot Decoded 2024 در 11 ژوئیه آغاز می‌شود. اینها به عنوان کلیدهایی برای ادعای NFT‌های منحصربه‌فرد DOTphin عمل می‌کنند. دارندگان بلیط EthCC می توانند یک بلیط رمزگشایی رایگان و اولین POAP خود را درخواست کنند که یک سفر چند رویدادی و چند ماهه را باز می کند که از دریایی پشتیبانی می کند …

Source link