برنامه SoundCloud Wear OS در نسخه بتا وارد می شود

پس از انتشار خبر، SoundCloud اکنون در Wear OS در دسترس است، اما در حال حاضر فقط در نسخه بتا.

برنامه SoundCloud برای Wear OS بسیار شبیه سایر برنامه های موسیقی روی پلتفرم کار می کند. می‌توانید آهنگ‌های ذخیره‌شده، فهرست‌های پخش خود را مشاهده کنید و حتی سابقه گوش دادن خود را مشاهده کنید. همچنین می توانید آهنگ ها را برای پخش آفلاین دانلود کنید.

سپس برنامه دارای طرح پخش امضای SoundCloud است، این بار با پیشرفت در اطراف دکمه پخش/مکث. همچنین دکمه‌های پرش/بازگشت و همچنین دکمه «پسندیدن» و کنترل‌های صدا را دریافت خواهید کرد.

قابل توجه، برنامه SoundCloud برای Wear OS است نه Wear OS 3 انحصاری. در عوض، به نظر می‌رسد این برنامه روی تمام ساعت‌های هوشمند Wear OS «مدرن» کار می‌کند، البته تا زمانی که از طراحی مجدد Wear OS 2 استفاده کنید – یکی با کاشی‌ها و رابط Google Now-sque Assistant در سمت چپ صفحه نمایش خاموش است.

اما، برنامه نیست از نظر فنی هنوز در دسترس همه کاربران است.

SoundCloud در حال حاضر تنها برنامه Wear OS خود را در نسخه بتا منتشر می کند، و حتی هنوز یک اعلام رسمی وجود ندارد. این برنامه بی سر و صدا منتشر شد و توسط کاربران Reddit مشاهده شد.

برای دسترسی زودهنگام باید مایل باشید که پتانسیل چند باگ را بپذیرید. برای پیوستن به نسخه بتا، از طریق این پیوند به فروشگاه Google Play بروید و روی «تستر شوید» کلیک کنید. هیچ دوره انتظاری برای دریافت برنامه وجود ندارد – به سادگی به برنامه تست بپیوندید و در ساعت هوشمند خود دانلود کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: