SNPad لیست Uniswap را اعلام کرد و قصد دارد تبلیغات تلویزیونی را با پلتفرم مجهز به هوش مصنوعی تغییر دهد.

**بخارست، رومانی، 4 ژوئن 2024/Chainwire/–**SNPad، یک پلت فرم جدید Web3 که هوش مصنوعی و بلاک چین را برای تبلیغات تلویزیونی شخصی ادغام می کند، فهرست آتی رمز SNPAD خود را در Uniswap در تاریخ 4 ژوئن 2024 در ساعت 12 اعلام کرد: 00 UTC این رویداد نشان دهنده نقطه عطف مهمی در نقشه راه بلندپروازانه پروژه است و آن را قادر می سازد تا نقدینگی را برای معاملات توکن SNPAD افزایش دهد.

SNPad یک پلت فرم تبلیغاتی پیشگامانه است که به دنبال ایجاد انقلابی در نحوه تعامل مردم با تبلیغات تلویزیونی است. کاربران می توانند SNPad را به عنوان یک برنامه رایگان روی تلویزیون های هوشمند خود نصب کنند و تبلیغات سنتی کانال های تلویزیونی را با تبلیغات شخصی سازی شده از پلتفرم SNPad جایگزین کنند. این تبلیغات همزمان با تبلیغات کانال تلویزیونی شروع و پایان می یابند و تجربه تماشای یکپارچه را تضمین می کنند. تبلیغات نمایش داده شده بر اساس ترجیحات کاربر طراحی شده و به آنها امکان می دهد محصولات مورد نظر خود را مشاهده کنند. علاوه بر این، بینندگان تبلیغات تا 70٪ از درآمد تبلیغات در توکن های SNPAD را برای توجه خود پاداش می گیرند.

SNPad دارای یک برنامه تلویزیونی برای نمایش تبلیغات و یک برنامه تلفن همراه برای تنظیم پروفایل و مدیریت کیف پول ارز دیجیتال است. این رویکرد کاربردی دوگانه، تجربه کاربری امن و جامعی را بدون تأثیر بر عادت‌های تماشای تلویزیون فراهم می‌کند. قابل ذکر است که برنامه SNPad جدا از پخش زنده تلویزیونی اجرا می شود و محتوای تلویزیون را تغییر نمی دهد.

بتا…

Source link