Snapchat Plus برای ویژگی های جدید ماهانه 4 دلار هزینه دارد

اسنپ ​​چت در چند سال گذشته تا حدودی خود را دوباره اختراع کرده است، از جمله معکوس کامل نحوه عملکرد این برنامه برای کاربران اندروید. اکنون اسنپ چت در حال معرفی «Snapchat Plus» است که یک سرویس اشتراک پولی است.

اسنپ ​​چت پلاس 3.99 دلار در ماه هزینه دارد

همین چند هفته پیش، یک اشتراک پولی به نام “Snapchat Plus” در داخل برنامه کشف شدو به سرعت “آزمایش داخلی اولیه” نامید. اکنون، آن اشتراک فعال می شود.

صحبت کردن با آستانه“Snapchat Plus” یک اشتراک جدید پولی برای برنامه اجتماعی است که ماهیانه 3.99 دلار هزینه دارد. این اشتراک ویژگی‌های جدید انحصاری را برای کاربران اسنپ چت باز می‌کند و همچنین فرصتی را برای آزمایش ویژگی‌های جدید زودتر از سایر کاربران فراهم می‌کند.

این اشتراک تبلیغات را از اسنپ چت حذف نمی کند.

چه چیزی در اسنپ چت پلاس وجود دارد؟

جاکوب آندرئو، معاون محصول اسنپ چت، می گوید که اسنپ چت پلاس اولین تلاش این شرکت برای کسب درآمد خارج از تبلیغات است، اما انتظار نمی رود که به ستون اصلی تجارت تبدیل شود. در عوض، اسنپ چت پلاس دقیقاً برای “افرادی که بیشتر وقت خود را صرف ارتباط با نزدیک ترین دوستان خود در اسنپ می کنند” است.

در حال حاضر، Snapchat Plus یک ارتقاء نسبتاً جزئی در بالای برنامه است. مشترکین در ابتدا عمدتاً به‌روزرسانی‌های آرایشی را مشاهده می‌کنند، مانند امکان تغییر نماد برنامه در صفحه اصلی خود.

توییتر همین کار را برای مشترکین Blue انجام می دهد و همچنین یکی از ویژگی های تلگرام پریمیوم است.

از دیگر ویژگی‌های اسنپ چت پلاس می‌توان به دیدن افرادی که داستان شما را بیش از یک بار تماشا کرده و یکی از دوستان خود را به عنوان “BFF” در بالای لیست قرار داد.

ویژگی دوم احتمالاً برای همیشه پشت دیوار پرداخت باقی می‌ماند، در حالی که سایر ویژگی‌هایی که کمتر «تک‌نفره» هستند ممکن است در نهایت برای پایگاه کاربر عمومی ظاهر شوند.

اسنپ ​​چت در پست وبلاگ خود توضیح می دهد:

امروز ما Snapchat+ را راه‌اندازی می‌کنیم، مجموعه‌ای از ویژگی‌های انحصاری، آزمایشی و پیش‌انتشاری موجود در Snapchat با قیمت 3.99 دلار در ماه. این اشتراک به ما امکان می دهد ویژگی های جدید اسنپ چت را به برخی از پرشورترین اعضای جامعه خود ارائه دهیم و به ما امکان می دهد پشتیبانی اولویت بندی شده را ارائه دهیم.

اسنپ ​​چت پلاس کجا موجود است؟

همانطور که گفته شد اسنپ چت پلاس این هفته برای کاربران عرضه می شود، اما فقط در بازارهای منتخب در دسترس خواهد بود. به طور خاص، در بزرگترین بازارهای اسنپ چت.

این فهرست شامل ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، فرانسه، آلمان، استرالیا، نیوزلند، عربستان سعودی و امارات متحده عربی است.

اسنپ ​​چت به مرور زمان اشتراک را در کشورهای بیشتری راه اندازی خواهد کرد.

ویژگی های اسنپ چت پلاس در آیفون به این شکل است

آندرئو می گوید که اسنپ چت از سال 2016 در حال بررسی یک اشتراک پولی بوده است و ارتباط این اطلاعیه را که تنها چند هفته پس از هشدار شرکت به سرمایه گذاران در مورد کند شدن رشد درآمد منتشر شد، کم اهمیت جلوه داد. ارزش سهام این شرکت به پایین‌ترین سطح خود از سال 2017 کاهش یافته است.

اطلاعات بیشتر در اسنپ چت:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: