Smart Lock «مکان‌های مورد اعتماد» در Android 13 QPR1 Pixel وجود ندارد

Android 13 QPR1 Beta نسبتاً پایدار بوده است، اما برخی از دارندگان پیکسل اکنون متوجه شده‌اند که گزینه «Trustplaces» Smart Lock برای آنها ناپدید شده است.

به روز رسانی 9/30: راه حلی برای این مشکل در حال ظاهر شدن است. پس از به‌روزرسانی به نسخه 22.39.12 سرویس‌های Google Play، گزینه Smart Lock مکان‌های معتمد بر روی Pixel تحت تأثیر ما بازگشت. اگر به‌روزرسانی در دستگاه شما منتشر شده است، فهرست Play Store را باز کرده و نصب کنید.


اصلی 9/26: برای کسانی که تحت تاثیر قرار گرفته اند، رفتن به تنظیمات > امنیت (که هنوز با حریم خصوصی ترکیب نشده است) > تنظیمات امنیتی بیشتر > قفل هوشمند نشان می دهد که “مکان های قابل اعتماد” وجود ندارد، تنها با “تشخیص در بدن” و “دستگاه های مورد اعتماد” موجود است. . این ویژگی قدیمی، قفل دستگاه شما را «در مکان‌های خاصی که به آن‌ها اعتماد دارید» باز نگه می‌دارد، اگرچه در این مرحله امن‌ترین گزینه نیست.

ما این را در پیکسل 6 پرو که نسخه 22.36 سرویس های Google Play را اجرا می کند، می بینیم، در حالی که ده ها گزارش مشابه دیگر وجود دارد. گفتنی است، همه دستگاه‌های QPR1 Beta 1 تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند، در حالی که به طور معمول در چندین تلفن پایدار Android 13 که امروز صبح بررسی کردیم، ظاهر می‌شود. تعداد انگشت شماری گزارش از صاحبان سامسونگ وجود دارد، اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست

این به احتمال زیاد فقط یک باگ است و در به‌روزرسانی آینده بازیابی می‌شود. مردم زمانی متوجه این مشکل شدند که در خانه مجبور به استفاده بیشتر از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر شدند.

در اینجا یک اشکالی وجود دارد که شخصی در ردیاب مشکلات Android ثبت کرده است که در آن Google شب گذشته “این را به تیم توسعه منتقل کرده و این موضوع را با اطلاعات بیشتر به محض در دسترس شدن به روز خواهد کرد.”

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: