شایعه شده است که گوشی کوچک گوگل پیکسل در دست ساخت است

Pixel 6 و 6 Pro برای بسیاری گوشی‌های قطبی‌کننده بودند، تا حدی به دلیل اندازه فیزیکی این دستگاه‌ها. با این حال، طبق یک شایعه جدید، گوگل ممکن است روی یک گوشی پیکسل با صفحه نمایش کوچک کار کند.

ایستگاه چت دیجیتال در Weibo ادعا می‌شود که گوگل در حال کار بر روی یک «دستگاه پرچم‌دار صفحه‌نمایش کوچک» است که در خط تولید گوشی‌های هوشمند این شرکت قرار می‌گیرد. این دستگاه دارای طراحی حفره‌ای متمرکز در جلو و ظاهری «به‌سبک خانوادگی» در پشت خواهد بود که احتمالاً با ظاهر هر نسل پیکسلی که ممکن است برای آن برنامه‌ریزی شده باشد، مطابقت داشته باشد.

در این شایعه هیچ اشاره ای به تاریخ عرضه نشده است، فقط اسم رمز دستگاه “neila” خواهد بود.

از لحاظ تاریخی، گوگل بسیاری از گوشی‌های صفحه‌نمایش کوچک را وارد خط تولید پیکسل کرده است. از Pixel اصلی تا سری Pixel 4، تلفن‌های Google تنها دستگاه‌های پرچم‌دار با صفحه‌نمایش زیر شش اینچ بودند، اما از آن زمان به بعد این گوشی‌ها از بین رفته است.

با این حال، جدیدترین تلفن های این شرکت، هر دو به طور قابل توجهی بزرگتر از نسخه های قبلی هستند، با 6 استاندارد تقریباً به اندازه بسیاری از مدل های قبلی “XL” گوگل. Pixel 6a کوچکترین تلفنی است که گوگل در حال حاضر می فروشد، با صفحه نمایش 6.1 اینچی و اندازه ای که به نظر ما بسیار خوب است.

9to5Google’s Take

در حالی که فکر یک گوشی پیکسل با صفحه نمایش کوچک مطمئناً هیجان انگیز است، دلایل متعددی وجود دارد که این شایعه را توجیه می کند.

اول و مهمتر از همه، نام رمز ذکر شده است. همانطور که کایل برادشاو و دیلن روسل ما اشاره می کنند، “نیلا” در هیچ یک از الگوهای نام رمز معمول گوگل نمی گنجد. به عنوان مثال، برای پیکسل 6 و پیکسل 7، گوگل از نام های رمزی در مورد سگ ها و گربه ها استفاده کرده است. “نیلا” اصلا حیوان نیست.

در مرحله دوم، روند بازار بزرگتر در مورد گوشی های هوشمند کوچکتر وجود دارد. به نظر می‌رسد که امروزه بیشتر مصرف‌کنندگان به سمت گوشی‌های هوشمند بزرگ‌تر گرایش پیدا کرده‌اند، و هیچ مثالی بهتر از اپل وجود ندارد. سری آیفون 14 تنها پس از دو سال گزینه Mini را حذف می‌کند و در عوض نسخه بزرگ‌تری از پرچم‌دار اصلی اپل را به خط تولید اضافه می‌کند.

من شخصاً در این برهه از زمان امید خود را به یک پیکسل «صفحه‌نمای کوچک» نمی‌دانم. اگر می‌خواهید، تا جایی که می‌توانید از پیکسل 5 استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در گوگل پیکسل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: