Slash Vision Labs SVL Alpha-Base را معرفی کرد: دروازه ای جدید برای فرصت های انحصاری آلفا

**توکیو، ژاپن، 8 مه 2024/Chainwire/–**Slash Vision Labs از معرفی SVL Alpha-Base (“Alpha-Base”) هیجان زده است. فرصت های آلفا از پروژه های شریک محترم ما.

\

Alpha-Base نشان دهنده یک جهش به جلو در ماموریت ما برای توانمندسازی و مشارکت دادن جامعه ما است. با مشارکت با پروژه‌های پیشرو در فضای کریپتو، آزمایشگاه‌های Slash Vision فرصت‌های آلفای انحصاری را برای سهامداران توکن SVL ایجاد می‌کند و دسترسی زودهنگام به راه‌اندازی توکن و ایردراپ‌های احتمالی را ارائه می‌دهد.

\ با سه پروژه قابل توجه در حال حاضر و یک پروژه دیگر که قرار است در روزهای آینده اعلام شود، Alpha-Base آماده تبدیل شدن به مقصدی برای کسانی است که به دنبال جلوتر از منحنی هستند. از طریق SVL Alpha-Base، سهامداران توکن SVL به فرصت‌های انحصاری دسترسی خواهند داشت در حالی که پروژه‌های شریک ما یک جامعه فعال از قبل در SVL به دست می‌آورند. شرکای ما با آوردن یک جامعه پر جنب و جوش و فعال از SVL به پروژه های خود، می توانند از افزایش تعامل و مشارکت در پلتفرم خود و راه اندازی توکن های آتی بهره مند شوند.

\

“ماموریت ما با SVL Alpha-Base این است که ابزارها و فرصت های مورد نیاز برای پیشرفت در چشم انداز ارزهای دیجیتال در حال تکامل را به جامعه خود ارائه دهیم. هدف ما ایجاد…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور