پشتیبانی Slack AVIF | avif.io ✨

Slack چیست

برنامه پیام‌رسانی تجاری Slack افراد را با اطلاعات مورد نیازشان مرتبط می‌کند. Slack به سازمان ها کمک می کند تا ارتباطات را با گرد هم آوردن همه برای کار به عنوان یک تیم متحد بهبود بخشند. این یک ابزار همکاری در محل کار است. در نتیجه، Slack یک پلت فرم پیام رسانی فوری است که افزونه های زیادی را برای سایر ابزارهای محل کار ارائه می دهد. با این حال، افزودنی ها برای استفاده از Slack ضروری نیستند، زیرا ویژگی اصلی برقراری ارتباط با افراد دیگر است. Slack دو روش برای چت ارائه می دهد: کانال ها (چت گروهی) و پیام های مستقیم (چت شخص به فرد).

Slack را می توان یک اتاق گفتگو برای اعضای یک سازمان برای ارتباط با یکدیگر در نظر گرفت. یک ساختار سازمانی به عنوان یک “فضای کاری” شناخته می شود که به “کانال ها” تقسیم می شود، که چت های گروهی جداگانه ای هستند که هر کدام دارای اعضا و موضوعات خود هستند. به دلیل رابط بصری و توانایی مدیریت پیام های فردی و گروهی، Slack بسیار محبوب شد. با استفاده از یک سیستم دعوت، شرکت ها همچنین می توانند کنترل کنند که چه کسی به خدمات دسترسی دارد.

پشتیبانی AVIF

Slack پشتیبانی از AVIF ندارد. به طرز عجیبی، تصویر را در فرآیند آپلود به صورت بصری نمایش می دهد، سپس آن را خاکستری می کند و اجازه می دهیم آن را مانند یک فایل ارسالی معمولی دانلود کنید. Slack اجازه مشاهده AVIF درون خطی را نمی دهد و هیچ برنامه عمومی برای اضافه کردن پشتیبانی در آینده وجود ندارد.

اسلک چت ویژوالی که تصویر AVIF را هنگام آپلود نشان می دهد سستی دیگر تصویر را نشان نمی دهد slack که تصویر avif را به صورت فایل و نه درون خطی نشان می دهد
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی Chrome AVIF | avif.io ✨