Similarweb رتبه Ranger شرکت ردیابی سئو و رتبه را بدست می آورد

در 16 می، Similarweb اعلام کرد که Rank Ranger، یک شرکت SEO و ردیابی رتبه را خریداری کرده است.

این به ارائه‌دهنده اطلاعات دیجیتال مستقر در تل‌آویو اجازه می‌دهد تا ردیابی رتبه ترم را در کنار ابزارهای تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی خود ارائه دهد.

با قابلیت‌های موتور جستجوی متقابل، قدرت ترکیبی این شرکت‌ها به دنبال ارائه بینش بهتری به متخصصان جستجو در مورد کلمات کلیدی محرک ترافیک است.

خرید قابلیت های SEO Similarweb را افزایش می دهد

این خرید، که شرایط آن فاش نشده است، به این معنی است که کاربران Similarweb اکنون می توانند رتبه بندی کلمات کلیدی را در طول زمان نظارت، پیگیری و گزارش دهند.

عملکرد ترکیبی این ادغام باید به متخصصان جستجو اجازه دهد تا به سرعت راه‌های افزایش ترافیک را شناسایی کرده و بازدهی بهتری را در سرمایه‌گذاری‌های جستجوی خود ایجاد کنند.

یا Offer، مدیر اجرایی Similarweb، در یک پست وبلاگ گفت:

با ترکیب ویژگی‌های تحلیل ترافیک کلمات کلیدی پیشرو در صنعت و مجموعه داده‌های منحصربه‌فرد با ردیابی رتبه و ابزارهای SEO برجسته Rank Ranger، به طور قابل توجهی مجموعه محصولات SEO خود را برای شرکت‌ها گسترش می‌دهیم، که مطمئنیم مزیت رقابتی قدرتمندی را برای ما ایجاد می‌کند. مشتریان.”

Rank Ranger ابزارهای بهینه سازی را برای افراد حرفه ای جستجو فراهم می کند

Rank Ranger مستقر در دورهام، کارولینای شمالی که در سال 2009 تأسیس شد، دارای ابزارهای نرم افزاری است که برای کمک به کسب و کارها در استفاده از فرصت های ترافیک رایگان و پولی طراحی شده است.

این شامل عملکردی برای نظارت بر پیشرفت و اندازه گیری، بهینه سازی و گزارش در مورد استراتژی های خاص است.

ادغام این قابلیت‌ها در جریان‌های کاری روزانه به متخصصان جستجو این امکان را می‌دهد که به سرعت به تغییرات در رتبه‌بندی موتورهای جستجو، چه ناشی از محتوای رقیب یا روندهای بازار، واکنش نشان دهند.

Shay Harel، مدیرعامل و بنیانگذار Rank Ranger، در یک پست وبلاگ گفت:

ما از پیوستن به نیروها با Similarweb بسیار هیجان‌زده هستیم. Similarweb به سرعت به استانداردی برای شرکت‌ها تبدیل شده است تا رقابت وب و وب تلفن همراه خود را بسنجند. ما بر این باوریم که رویکرد ما برای رتبه‌بندی و نظارت بر جست‌وجو، با قابلیت‌های تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی Similarweb و بهترین داده‌های ترافیک در کلاس خود، کاملاً مکمل است.»

Rank Ranger به عنوان Rank Ranger، یک شرکت Similarweb به فعالیت خود ادامه خواهد داد.


منبع: مشابه وب

تصویر ویژه: نتی میپیان/شاتراستوک