آیا باید ربات ها را در PBN خود مسدود کنم ✅ PBN LTD

به طور کلی، خیر. من خزنده های پیوند را در شبکه های PBN خود مسدود نمی کنم. من شخصاً آن را توصیه نمی کنم، فقط به این دلیل طبیعی نیست که سایت ها همه خزنده ها را مسدود کنند مگر اینکه دلیل فنی برای آن وجود داشته باشد. در برخی از سایت‌های پولی، ممکن است آنها را مسدود کنم، زیرا ربات‌ها و خزنده‌های مخرب از عرض باند سوء استفاده می‌کنند و باعث بروز مشکلاتی در بارگذاری سرور می‌شوند. بنابراین، در این شرایط منطقی است که ربات ها را مسدود کنید.

اما برای سایت های PBN شخصا فکر می کنم اینطور است ایجاد ردپای سنگین و غیر طبیعی که فقط مورد نیاز نیست شما می توانید درصد کمی از آنها را مسدود کنید، اما هر چیز دیگری که من واقعاً به شدت توصیه می کنم از آن جلوگیری کنم.

حتما فکر می کنید که گوگل یک سیستم تشخیص خودکار برای PBN در نظر گرفته است. این فیلتری است که از آن برای دستگیری ما استفاده می کنند. اما برای فعال کردن این فیلتر باید کار اشتباهی انجام دهید! آن برای آنها آسان است که این را تغییر دهند برای گنجاندن ردپای بیشتر به به طور خودکار شناسایی و برای بررسی دستی پرچم گذاری کنید.

به خصوص وقتی می بینید که همه این ارائه دهندگان میزبانی PBN می گویند که ربات ها را به طور خودکار روی سرورهای خود مسدود می کنند و غیره. فکر کنید چقدر آسان است که گوگل فیلترهای خود را تغییر دهد و به سادگی به آن اضافه کند = بیش از 50 درصد از لینک های برگشتی از وب سایت هایی با خزنده های مسدود شده یا دستورات x در متن روبات ها +/- پرچم برای بررسی دستی.

مطالب پیشنهادی  چرا هاست PBN ما امن ترین مکان برای میزبانی وب سایت های PBN شما است ⋆ PBN LTD

بله، دقیقاً بسیار آسان خواهد بود و اگر این تغییر ساده را انجام دهند، چند PBN از بین می‌روند. ما باهوش تر از این هستیم و سعی می کنیم شما را نیز تشویق کنیم که باشید!

اگر در مورد گزارش دستی رقبای خود کمی احساس پارانوئید دارید، سایت های PBN را به گوگل معرفی می کنید. سپس لطفاً این پست را در مورد آزمایشات خودم در مورد گزارش دادن PBN به Google بخوانید. مطمئنم وقتی آن را بخوانید، خواهید دید که هست برای مسدود کردن خزنده ها لازم نیست به این منظور!

بنابراین، من به شما به سادگی می گویم خزنده ها را در PBN خود مسدود نکنید اصلا بجای بر ساخت سایت های PBN با ظاهر واقعی تمرکز کنید که به هر حال یک بررسی دستی را تصویب می کند!

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور