4 روشی که نمودار خرید Google به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید پیدا کنید

همه ما به صورت آنلاین خرید می کنیم، اما نحوه و نحوه خرید هر کدام متفاوت است. گاهی اوقات حتی می تواند به روز بستگی داشته باشد. یک روز ممکن است به چیزی اساسی نیاز داشته باشید، مانند یک تکه صابون یا دستمال کاغذی. یک روز دیگر ممکن است نیاز به تحقیقات بیشتری داشته باشید، مانند پیدا کردن الهام برای یک مبل جدید.

ما به ندرت به فناوری کار در پشت صحنه در آن لحظات فکر می کنیم. خواه جستجوی ساده یا پیچیده باشد، Google مجموعه وسیعی از محصولات را مرتب می کند تا به شما کمک کند خریدی عالی داشته باشید. و همه اینها به لطف نمودار خرید است، مجموعه داده ما از اطلاعات خرید جهان که توسط یادگیری ماشینی طراحی شده است.

در اینجا چهار چیز در مورد نمودار خرید و نحوه کمک آن به شما برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید وجود دارد:

1. نمودار خرید، مجموعه داده خرید نهایی است.

نمودار خرید مجموعه داده‌های بی‌درنگ و مبتنی بر ML ما از محصولات و فروشندگان جهان است. میلیاردها لیست محصولات جهانی را ذخیره می‌کند (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح می‌دهیم)، به‌علاوه اطلاعات خاصی درباره آن محصولات – مانند در دسترس بودن، نظرات سایر خریداران، مزایا و معایب، مواد، رنگ‌ها و اندازه‌ها. اگر این آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که نمودار خرید مدلی مشابه با Graph دانش ما است، پایگاه داده Google از حقایق درباره افراد، مکان ها و چیزها.

2. بیش از 35 میلیارد لیست محصول را در خود جای داده است (و در حال افزایش).

یادگیری ماشینی نمودار خرید را تقویت می کند، اما به محتوای زیادی نیاز دارد تا نتایجی را که از Google انتظار دارید به شما ارائه دهد. لیست‌های محصولات وارد می‌شوند. فهرست‌ها محصولات و فروشندگان آنها را نشان می‌دهند و دائماً به‌روزرسانی می‌شوند – یا از طریق اطلاعاتی که خرده‌فروشان مستقیماً از طریق Google Merchant Center به اشتراک می‌گذارند یا از طریق آنچه خرده‌فروشان و مارک‌ها در سرتاسر وب پست می‌کنند. به عنوان مثال، زیرسازی حتی بهتر کلینیک در سایه «ادویه» را در نظر بگیرید که در فروشگاه خیابان پنجم Sephora در شهر نیویورک فروخته می شود. این یک لیست است. اکنون 35 میلیارد از آن‌ها را تصور کنید – این تعداد فهرست محصولات در نمودار خرید ذخیره شده است.

مطالب پیشنهادی  باز کردن پتانسیل این هفته آموزش علوم کامپیوتر

3. به شما کمک می کند محصولاتی با معیارهای خاص پیدا کنید.

بیایید بگوییم که شما به دنبال یک ژاکت پفی هستید. که به اندازه کافی آسان به نظر می رسد. اما اگر چیز خاصی در ذهن داشته باشید چه؟ شاید دوست داشته باشید یک کت قرمز زنانه که برش خورده، براق و دارای کلاه پشمی است را دوست داشته باشید. سایز متوسط. و شما آن را در فروش می خواهید، با ارسال رایگان. این معیار پیچیده می شود. اگر بخواهید کت برای آب و هوای شدید و سبک وزن نیز مناسب باشد چه؟ اکنون این جستجو واقعاً خاص است.

برای محدود کردن گزینه‌های شما، نمودار خرید میلیاردها فهرست را اسکن می‌کند و در عین حال داده‌های مرتبط را از وب استخراج می‌کند – مانند تصاویر، توضیحات، نظرات و ویدیوهای YouTube. از آنجا، از یادگیری ماشینی برای درک ویژگی های مرتبط و ظریف مانند، در مورد کت شما، قابلیت بسته بندی، نحوه عملکرد آن در دماهای سرد و اینکه آیا از مواد پایدار ساخته شده است، استفاده می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور