پشتیبانی Shopify AVIF | avif.io ✨

Shopify چیست؟

Shopify یک پلت فرم نرم افزاری مبتنی بر اشتراک است که به کاربران امکان می دهد یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنند و محصولات را بفروشند. با Shopify POS، صاحبان فروشگاه نیز ممکن است محصولات خود را در مکان های فیزیکی بفروشند. اگر یک تاجر Shopify با حضور آنلاین و فیزیکی هستید، می‌توانید فروشگاه (های) خود را از یک حساب، در هر دستگاهی مدیریت کنید. اساسا، Shopify شما را قادر می سازد تا تجارت خود را در یک نقطه کنترل واحد ادغام کنید. فرض کنید شما یک تاجر Shopify هستید که هم حضور آنلاین و هم فیزیکی دارید. در این صورت، موجودی و سهام شما به طور خودکار در فروشگاه های آنلاین و فیزیکی شما همگام می شود تا بتوانید هر دو را از یک حساب مدیریت کنید.

لازم نیست نگران به‌روزرسانی نرم‌افزار یا نگهداری سرورهای وب باشید زیرا Shopify کاملاً مبتنی بر ابر و میزبانی شده است. این به شما امکان می دهد از هر مکانی با اتصال به اینترنت کسب و کار خود را انجام دهید. Shopify یک دوره آزمایشی رایگان 14 روزه را بدون هیچ گونه تعهدی برای خرید ارائه می دهد. پس از پایان دوره آزمایشی، یک طرح قیمت گذاری متناسب با اندازه و مرحله کسب و کار خود انتخاب کنید.

چرا AVIF؟

یک فروشگاه آنلاین باید عملکرد خوبی داشته باشد تا تبدیل ها را افزایش دهد و به بازرگانان کمک کند تا درآمد کسب کنند. همیشه، عکس‌های یک وب‌سایت با ارزش‌ترین و بزرگ‌ترین دارایی در رابطه با انواع مختلف محتوا هستند. اگر عملکرد عکس‌هایی را که به کاربران آنلاین خود تحویل می‌دهید، بهبود ببخشید، احتمالاً عملکرد کلی سایت خود را بهبود می‌بخشید. AVIF کوچکترین اندازه فایل را با حفظ کیفیت بالا ارائه می دهد.

پشتیبانی WebP

Shopify شروع به ارائه خودکار تصاویر WebP در سال 2019 کرد. کنسول برنامه‌نویس Chrome را باز کنید و برگه Network را انتخاب کنید تا مشخص شود آیا فروشگاه شما WebP را رندر می‌کند یا خیر. هنگام بارگذاری مجدد صفحه، نوع باید به عنوان webp فهرست شود. یکی از بهترین چیزها در مورد این بهبود این است که هیچ تغییری از طرف شما به عنوان یک توسعه دهنده لازم نیست.

پشتیبانی AVIF

تا این تاریخ، هیچ اطلاعیه عمومی در مورد پشتیبانی AVIF انجام نشده است. یک موضوع در یک انجمن انجمن درخواست کمک کرد، اما هیچ پاسخی دریافت نکرد. تا زمانی که پشتیبانی رسمی در دسترس قرار نگیرد، می‌توانید یک Image CDN مانند ImageEngine یا Cloudinary را پیاده‌سازی کنید. در نمای کلی وبلاگ ما، می‌توانید فهرست کاملی از CDN‌های تصویری که از AVIF پشتیبانی می‌کنند بیابید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه AVIF را به PNG تبدیل کنم؟