5 راه برای خرید ایمن آنلاین در این فصل تعطیلات

«این فصل برای خرید تعطیلات است، و بسیاری از ما مراقب معاملات خوب، روندهای جدید و ایده‌های هوشمندانه هدیه آنلاین هستیم. اما ما همچنین باید مواظب چیز بسیار کمتری باشیم: مجرمان سایبری که با هدف قرار دادن خریداران آنلاین تعطیلات، در این فصل زنگ می زنند.

بنابراین ما پنج راه را به اشتراک می گذاریم که به شما کمک می کند با خیال راحت در Google خرید کنید — از جمله نحوه مرور ایمن وب سایت ها، محافظت از اطلاعات شخصی و پرداخت خود و جلوگیری از کلاهبرداری و تلاش های فیشینگ.

1. از اطلاعات کارت خود محافظت کنید

تقریباً یک چهارم مصرف کنندگان ایالات متحده هنگام خرید آنلاین، سرقت کارت اعتباری یا هویت خود را تجربه کرده اند. یکی از راه های مبارزه با این موضوع استفاده از شماره کارت مجازی است.

اگر با تکمیل خودکار در Chrome با کارتی واجد شرایط را بررسی کنید، Google به شما این امکان را می‌دهد که یک شماره کارت مجازی منحصربفرد برای پردازش تراکنش خود ایجاد کنید، در حالی که شماره کارت واقعی‌تان را پنهان و محافظت می‌کند. شما می توانید این کار را زمانی که شخصاً خرید می کنید نیز انجام دهید. اگر کارت خود را در Google Wallet ذخیره کنید، به طور خودکار یک شماره کارت مجازی ایجاد می‌کند که می‌توانید برای پرداخت با آن در هر جایی که Google Pay پذیرفته می‌شود ضربه بزنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  به کسب و کار خود افتخار می کنیم