5 نکته برای خرید مطمئن و پرداخت آنلاین با Google

همه ما نسخه‌ای از پشیمانی خریدار را تجربه کرده‌ایم: شما چیزی را به قیمت کامل می‌خرید، سپس آن را در فروشگاه دیگری در معرض فروش قرار می‌دهید. شما یک محصول زیبایی را به صورت آنلاین خریداری می کنید، سپس متوجه می شوید که سایه مناسب نیست. یا شاید بدتر از همه، شما چیزی را به صورت آنلاین خریداری می کنید و اطلاعات کارت اعتباری شما به خطر می افتد.

این موقعیت ها ناامید کننده است. بنابراین ما در حال به اشتراک گذاشتن پنج نکته برای کمک به شما در هنگام خرید و پرداخت آنلاین هستیم.

1. بهترین معامله را با اطلاعات بینش قیمت و نشان های تبلیغاتی بیابید.

فقط به این دلیل که چیزی در فروش است همیشه به این معنی نیست که بهترین معامله است. در واقع، تنها 50 درصد از خریداران به توانایی خود در تشخیص یک معامله خوب اطمینان دارند. نمودار خرید Google، که بیش از 35 میلیارد لیست محصول را در سراسر وب اسکن و ذخیره می کند، می تواند به کاهش برخی از این نگرانی ها کمک کند. به عنوان مثال، نمودار خرید ویژگی بینش قیمت ما را تقویت می کند، که به شما نشان می دهد قیمت یک محصول در طول زمان چگونه تغییر کرده است و اینکه آیا قیمت یک محصول در مقایسه با سایر خرده فروشان در سراسر وب پایین، معمولی یا بالا است.

کدهای تبلیغاتی راه مفید دیگری برای صرفه جویی در هزینه هستند، اما خریداران می گویند یافتن کدهای فعال دشوار است. ویژگی برش کوپن ما می تواند به شما کمک کند کدهای تبلیغاتی را به راحتی شناسایی و استفاده کنید. فقط به دنبال نشان تبلیغاتی «پیشنهادهای ویژه» در یک محصول بگردید، روی مورد ضربه بزنید و کوپن را «کلیپ کنید» یا، در این مورد، فقط آن را کپی کرده و در سایت خرده‌فروش جای‌گذاری کنید. آماده خرید هستید

مطالب پیشنهادی  بنیانگذاران زن که زمینه را برای بهبود اقتصادی اوکراین فراهم می کنند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور