پشتیبانی ShimmerCat AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

به عنوان یک فرمت تصویر معاصر، AVIF نرخ فشرده سازی بالا را با طیف گسترده ای از ویژگی ها ارائه می دهد. بازیگران بزرگ در اقتصاد دیجیتال از فرمت AVIF پشتیبانی می کنند که باعث گسترش مداوم آن می شود. فرمت AVIF با ترکیب کیفیت تصویر بالا با قابلیت های فراوان، الزامات یک فرمت تصویر مدرن را برآورده می کند. در مقایسه با فرمت JPEG، AVIF در حال حاضر اندازه تصویر را تقریباً 50٪ کاهش می دهد. فشرده سازی AVIF به دلیل کارایی بالا زمان بارگذاری وب سایت ها را به حداقل می رساند. AVIF دارای تمام پیش نیازهایی است که به آن اجازه می‌دهد با موفقیت خود را به صورت آنلاین تثبیت کند و استاندارد تصویر جدیدی را که برای جایگزینی JPEG طراحی شده است، دوباره تعریف کند. به محض رفع موانع فنی (مثلاً فرآیندهای کدگذاری کند و مصرف کننده منابع)، کدک ویدیویی AV1 و فرمت تصویر چند منظوره کیفیت بالایی ارائه خواهند داد.

ShimmerCat چیست؟

ShimmerCat به عنوان یک افزونه ساده که تصاویر را در قالب‌های نسل بعدی تبدیل، بهینه‌سازی و ارائه می‌کند و تا 70 درصد حجم فایل را کاهش می‌دهد، تبلیغ می‌شود. با چند کلیک، می توانید یک CDN تصویر قدرتمند، سریع و مقرون به صرفه را به تنظیمات فعلی خود اضافه کنید. شما باید دو اسکریپت جاوا اسکریپت به برنامه وب خود و یک تگ اسکریپت به HTML خود اضافه کنید. URL درخواست را برای بهینه سازی و ذخیره سازی تصاویر شما در سرورهای لبه خود به سرویسکار آنها ارائه دهید. این سرویس شامل ذخیره سازی در ابرهایی است که از قبل استفاده می کنید تا از تاخیر کم و نزدیکی به مخاطبان هدف خود اطمینان حاصل کنید. با برنامه های بین 100 تا 10000 دلار در ماه، Shimmercat کمی گران تر از CDN های دیگر است.

ShimmerCat از AVIF پشتیبانی می کند

ShimmerCat از AVIF پشتیبانی می کند. آنها از آن پشتیبانی می‌کنند زیرا فرمت‌های AVIF، JPEG2000 و WebP همگی ویژگی‌های فشرده‌سازی و کیفیت بالاتری را در مقایسه با فرمت‌های قدیمی و سنتی PNG و JPEG ارائه می‌دهند. اگر تصاویر را در قالب‌های نسل بعدی رمزگذاری کنید، زمان بارگذاری را افزایش می‌دهید، داده‌های سلولی کمتری مصرف می‌کنید و کیفیت و تجربه کاربری را بهبود می‌بخشید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی از ShortPixel AVIF | avif.io ✨