3 روش برای اشتراک گذاری خاطرات مورد علاقه خود با Google Photos

شریک شما می‌تواند عکس‌ها و ویدیوهایی را که با او به اشتراک می‌گذارید در برگه اشتراک‌گذاری مشاهده کند، یا می‌تواند آن‌ها را در کتابخانه‌اش ذخیره کند تا درست در کنار هر چیز دیگری که می‌گیرد نشان داده شود. و هر عکس و ویدیویی که ذخیره می‌کند در سهمیه ذخیره‌سازی آن‌ها حساب نمی‌شود، تا زمانی که به اشتراک‌گذاری آن عکس‌ها و ویدیوها با آنها از طریق اشتراک‌گذاری شریک ادامه دهید. به علاوه، شریک زندگی شما می‌تواند انتخاب کند که عکس‌ها و ویدیوهای خود را نیز با شما به اشتراک بگذارد، بنابراین شما می‌توانید از تمام مزایای مشابه بهره مند شوید. این هدیه ای است که به دادن ادامه می دهد!

خاطرات انتخاب شده خود را مستقیماً در Google Photos با دیگران به اشتراک بگذارید

Google Photos علاوه بر ارائه راه‌های آسان برای سازمان‌دهی محتوای شما، از یادگیری ماشینی برای نمایش هوشمندانه عکس‌ها و ویدیوهای گذشته شما از طریق چرخ فلک خاطرات در بالای برنامه Photos استفاده می‌کند. هر بار که Google Photos را باز می‌کنید، می‌توانید به راحتی به عکس‌های سال‌های گذشته، نکات برجسته اخیر، لحظات با عزیزانتان، جشن‌های تعطیلات خود و موارد دیگر فقط با چند ضربه به عقب نگاه کنید.

اما آیا تا به حال یک Memory in Photos را مشاهده کرده اید و بلافاصله به کسی فکر کرده اید که می خواهید آن را با او به اشتراک بگذارید؟ خب، شما تنها نیستید، اشتراک‌گذاری خاطرات در Google Photos اولین ویژگی اشتراک‌گذاری درخواستی ما بود! با یادآوری خاطرات و شیرجه رفتن به تعطیلات گذشته، می‌توانید کل حافظه را تنها با چند ضربه به اشتراک بگذارید. بهتر از همه، هر کسی که آن را با او به اشتراک می‌گذارید، می‌تواند آن را به‌عنوان یک داستان مستقیماً از Google Photos در Android یا iOS مشاهده کرده و از آن لذت ببرد. و حتی اگر Google Photos نداشته باشند، همچنان می‌توانند خاطرات مشترک را از طریق پیوند مشاهده کنند.

مطالب پیشنهادی  چگونه اولین نوت بوک آزمایشی هوش مصنوعی گوگل را امتحان کنیم
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور