ShardLab از فناوری انتزاع حساب اهرمی و دانش صفر رونمایی کرد

ShardLab، بخش نوآوری شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Web3 Hashed، یک برنامه وب جدید را معرفی کرده است که از فناوری انتزاع حساب (AA) و دانش صفر (zk) استفاده می کند. هدف این برنامه ارائه یک رویکرد جدید برای مدیریت هویت غیرمتمرکز (DiD) و توزیع کوپن است.

این راه‌اندازی پس از نمایش ShardLab در هفته بلاک چین جنوب شرقی آسیا (SEABW) 2024 انجام شد، جایی که این شرکت برنامه‌های NFT را در محیط‌های خرده‌فروشی به نمایش گذاشت. در طول این رویداد، شرکت‌کنندگان از کوپن‌های NFT برای تراکنش‌ها در ICONSIAM، یک مجتمع خرید در بانکوک استفاده کردند و ادغام فناوری بلاک چین با سیستم‌های موجود (POS) را آزمایش کردند.

ویژگی های کلیدی و فناوری

این برنامه دارای چندین پیشرفت تکنولوژیکی است:

  1. مدارک دانش صفر (ZKP): برنامه از ZKP برای تأیید هویت استفاده می کند و به کاربران امکان می دهد هویت خود را بدون افشای اطلاعات شخصی تأیید کنند.
  2. سیستم کوپن دیجیتال Web3: کاربران می توانند از طریق کدهای QR درون برنامه، کوپن ها را در قالب NFT دریافت و بازخرید کنند.
  3. انتزاع حساب (AA): این ویژگی تجربه کاربر را ساده می کند و به طور بالقوه برنامه را برای کسانی که با کیف پول های رمزنگاری سنتی آشنا نیستند در دسترس تر می کند.

ادغام این فناوری ها گامی به سوی پرداختن به برخی از…

Source link