به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play سپتامبر: Kids Space، بیشتر

گوگل برخی از انتظارات طرفداران اندروید را از به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play در سپتامبر 2022، از جمله بهبود Kids Space در تبلت‌ها، ارائه کرده است.

بخش قابل توجهی از آنچه اندروید را بسیار مفید می کند، نحوه ادغام بسیاری از برنامه ها با خدمات Google Play است. در ماه‌های اخیر، گوگل سرویس‌های Play، Play Store و «به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play» معرفی‌شده در اندروید 10 را با هم گروه‌بندی کرده است. هر ماه، این شرکت تغییراتی را که باید از این سه مورد انتظار داشته باشیم، که «گوگل» نامیده‌اند، ارائه می‌کند. به‌روزرسانی‌های سیستم» و آنها به‌طور پیوسته یادداشت‌های وصله‌ای بیشتری را در طول ماه اضافه می‌کنند.

ساده‌ترین راه برای بررسی اینکه آیا نیاز به به‌روزرسانی خدمات Google Play در تلفن خود دارید یا خیر این است که پیوند مستقیمی را به فهرست فروشگاه Play برنامه دنبال کنید و در صورت موجود بودن، از آنجا به‌روزرسانی کنید. برای به‌روزرسانی فروشگاه Play، روی آواتار خود در گوشه و سپس «تنظیمات» ضربه بزنید. در بخش «درباره»، گزینه ای برای «به روز رسانی فروشگاه Play» را مشاهده خواهید کرد. در همین حال، به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play را می‌توانید از طریق برنامه تنظیمات، در قسمت درباره تلفن > نسخه اندروید > به‌روزرسانی سیستم Google Play پیدا کنید.

در حالی که ماه سپتامبر هنوز یک روز با شروع فاصله دارد¸ Google قبلاً اولین دسته از یادداشت های وصله Google System Update را به اشتراک گذاشته است. فراتر از همان یادداشت‌های پچ دیگ بخار که هر ماه توسط تیم Play Store ارائه می‌شود، تغییراتی نیز در تجربه «Kids Space» اندروید وجود دارد.

مطالب پیشنهادی  Google Play شماره نسخه برنامه را بازیابی می کند [U]

برای شروع، Google نصب Kids Space را در یک حساب ثانویه در حین راه‌اندازی امکان‌پذیر می‌کند و اشتراک‌گذاری تبلت‌های Android را بین اعضای خانواده در سنین مختلف آسان‌تر می‌کند. همچنین می‌توانید در صورت تمایل، برنامه‌های خاصی را در حین راه‌اندازی از Kids Space پنهان کنید.


به روز رسانی سیستم Google Play برای سپتامبر 2022

مدیریت حساب

  • [Phone] به کاربران امکان می‌دهد برنامه‌های پیشنهادی را در طول جریان ورود به Google Kids Space پنهان کنند.
  • [Auto, Phone, TV, Wear] بهبود همگام سازی حساب و بازیابی حساب.
  • [Phone] امکان نصب Google Kids Space بر روی کاربر ثانویه تبلت در حین راه اندازی دستگاه.

فروشگاه Google Play

  • بهبود قابلیت Play-as-you-download به گیمرها اجازه می دهد بازی های موبایل را شروع کنند در حالی که دانلود برنامه همچنان زمان انتظار را کاهش می دهد.
  • ویژگی‌های جدید که به شما کمک می‌کند برنامه‌ها و بازی‌هایی را که دوست دارید کشف کنید.
  • بهینه‌سازی‌هایی که امکان دانلود و نصب سریع‌تر و مطمئن‌تر را فراهم می‌کنند.
  • ویژگی های جدید برنامه های Play Pass و Play Points.
  • پیشرفت‌هایی در صورت‌حساب Google Play.
  • بهبود مستمر Play Protect برای ایمن نگه داشتن دستگاه شما.
  • بهینه سازی های مختلف عملکرد، رفع اشکال و بهبود امنیت، ثبات و دسترسی.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور