Play Store در Wear OS

گوگل برخی از انتظارات طرفداران اندروید را از به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play در سپتامبر 2022، از جمله بهبود Kids Space در تبلت‌ها، ارائه کرده است.

به روز رسانی: این آخرین مجموعه به‌روزرسانی‌ها همچنین شامل ویژگی‌های جدید تعویض صدا برای Wear OS و بهبودهایی در فروشگاه Play است.

بخش قابل توجهی از آنچه اندروید را بسیار مفید می کند، نحوه ادغام بسیاری از برنامه ها با خدمات Google Play است. در ماه‌های اخیر، گوگل سرویس‌های Play، Play Store و «به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play» معرفی‌شده در اندروید 10 را با هم گروه‌بندی کرده است. هر ماه، این شرکت تغییراتی را که باید از این سه مورد انتظار داشته باشیم، که «گوگل» نامیده‌اند، ارائه می‌کند. به‌روزرسانی‌های سیستم» و آنها به‌طور پیوسته یادداشت‌های وصله‌ای بیشتری را در طول ماه اضافه می‌کنند.

ساده‌ترین راه برای بررسی اینکه آیا نیاز به به‌روزرسانی خدمات Google Play در تلفن خود دارید یا خیر این است که پیوند مستقیمی را به فهرست فروشگاه Play برنامه دنبال کنید و در صورت موجود بودن، از آنجا به‌روزرسانی کنید. برای به‌روزرسانی فروشگاه Play، روی آواتار خود در گوشه و سپس «تنظیمات» ضربه بزنید. در بخش «درباره»، گزینه ای برای «به روز رسانی فروشگاه Play» را مشاهده خواهید کرد. در همین حال، به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play را می‌توانید از طریق برنامه تنظیمات، در قسمت درباره تلفن > نسخه اندروید > به‌روزرسانی سیستم Google Play پیدا کنید.

در حالی که ماه سپتامبر هنوز یک روز با شروع فاصله دارد¸ Google قبلاً اولین دسته از یادداشت های وصله Google System Update را به اشتراک گذاشته است. فراتر از همان یادداشت‌های پچ دیگ بخار که هر ماه توسط تیم Play Store ارائه می‌شود، تغییراتی نیز در تجربه «Kids Space» اندروید وجود دارد.

برای شروع، Google نصب Kids Space را در یک حساب ثانویه در حین راه‌اندازی امکان‌پذیر می‌کند و اشتراک‌گذاری تبلت‌های Android را بین اعضای خانواده در سنین مختلف آسان‌تر می‌کند. همچنین می‌توانید در صورت تمایل، برنامه‌های خاصی را در حین راه‌اندازی از Kids Space پنهان کنید.


به روز رسانی 9/1: اکنون که سپتامبر به طور کامل در حال انجام است، ما اکنون دسته بعدی وصله یادداشت های خود را با تمرکز زیادی روی بهبودهای فروشگاه Play در ساعت های هوشمند Wear OS دریافت کرده ایم. طبق یادداشت‌ها، Play Store یک صفحه اصلی جدید در مورد ابزارهای پوشیدنی دریافت می‌کند، همانطور که قبلاً اعلام شده بود، که هدف آن «محتوا به جلو» از جمله توصیه‌های اپلیکیشن جدید است.

یکی دیگر از پیشرفت‌های جالب برای ساعت‌ها این است که اگر برنامه‌ای را روی دستگاه Wear OS خود نصب کنید که به یک برنامه همراه در تلفن شما نیاز دارد، فروشگاه Play باید به‌زودی آن برنامه تلفن را به‌طور خودکار نصب کند. به احتمال زیاد، اگرچه تضمین نشده است، این بهبودهای فروشگاه Play باید در ماه سپتامبر برای دارندگان ساعت های هوشمند ارائه شود.

همزمان با انجام این به‌روزرسانی‌ها، گوگل اطلاعات بیشتری درباره به‌روزرسانی ماه گذشته سیستم Google Play نیز اضافه کرد. ظاهراً این به‌روزرسانی برای تغییر اخیر ساعت تابستانی در شیلی پشتیبانی می‌کند (مایکروسافت جزئیات بیشتری دارد)، که قرار است از هفته آینده اعمال شود.


به روز رسانی 9/7: گوگل یک بار دیگر پچ یادداشت های سپتامبر را به روز کرده است، این بار با تمرکز بر ویژگی های جدید کیف پول گوگل. هنگام استفاده از ویژگی‌های “کلید دیجیتال ماشین” اندروید، تلفن شما باید به زودی “بازخورد بصری” را ارائه دهد تا واضح‌تر شود که چه اتفاقی می‌افتد. Google Wallet همچنین توانایی نشان دادن گزینه‌های حلقه باز را هنگام مرور گذرنامه‌های حمل‌ونقل عمومی و همچنین «اشکال جدید پرداخت» برای Wear OS در ژاپن به دست می‌آورد.

آخرین به‌روزرسانی سرویس‌های Play باید شامل برخی آموزش‌های مفید برای تغییرات Android 13 باشد، احتمالاً در بخش «راهنما» یا «نکات و پشتیبانی» تنظیمات تلفن شما. در جای دیگر، Play Store قرار است یک ویترین اصلاح‌شده «انتخاب‌های برتر Play» را ارائه دهد که به شما امکان می‌دهد به سرعت جزئیات هر برنامه را برای کسب اطلاعات بیشتر گسترش دهید.

یکی از اضافه‌شده‌های کنجکاو به یادداشت‌های وصله ادعا می‌کند که سیستم تکمیل خودکار اندروید باید به زودی به شما اطلاع دهد اگر رمز عبور شما در یک نقض امنیتی کشف شده باشد. مشخص نیست که چه تفاوتی با ویژگی Password Checkup که سال گذشته با تکمیل خودکار ادغام شده بود، دارد.


به روز رسانی 9/30: در چند هفته گذشته، گوگل تغییرات قابل توجهی را به یادداشت های وصله سیستم Play برای ماه سپتامبر اضافه کرده است. به طور خاص، گوگل بر روی بهبودهایی در فروشگاه Play تمرکز کرده است، مانند اطلاع رسانی به شما در زمانی که به‌روزرسانی برنامه ممکن است مشکلاتی را در تلفن شما ایجاد کند و به شما امکان می‌دهد برنامه‌های دستگاه‌های دیگرتان را راحت‌تر نصب و مدیریت کنید.

برای طرفداران Wear OS، به‌روزرسانی اخیر «خدمات Play» باعث می‌شود صدای بلوتوث شما به‌طور خودکار هنگام شروع تماس، به‌طور خودکار بین ساعت و تلفنتان جابه‌جا شود. علاوه بر این، «به‌روزرسانی سیستم Google Play» رسمی برای سپتامبر 2022 باید شامل برخی بهبودها در عملکرد و اتصال شبکه باشد.


به روز رسانی سیستم Google Play برای سپتامبر 2022

مدیریت حساب

 • [Phone] به کاربران امکان می‌دهد برنامه‌های پیشنهادی را در طول جریان ورود به Google Kids Space پنهان کنند.
 • [Auto, Phone, TV, Wear] بهبود همگام سازی حساب و بازیابی حساب.
 • [Phone] امکان نصب Google Kids Space بر روی کاربر ثانویه تبلت در حین راه اندازی دستگاه.
 • [Phone] رفع اشکال برای مدیریت سیستم و عیب‌یابی، و خدمات مرتبط با ابزار.
 • [Phone] با انتقال تأییدیه و رضایت والدین به Google Material 3، کاربران تجربه رابط کاربری سازگارتری را مطابق با استانداردهای طراحی Google تجربه خواهند کرد.

اتصال دستگاه

 • [Phone] لوازم جانبی صوتی بلوتوث را بین تلفن های پشتیبانی شده و ساعت ها برای تماس جابه جا می کند.

فروشگاه Google Play

 • ویژگی‌های جدید که به شما کمک می‌کند برنامه‌ها و بازی‌هایی را که دوست دارید کشف کنید.
 • بهینه‌سازی‌هایی که امکان دانلود و نصب سریع‌تر و مطمئن‌تر را فراهم می‌کنند.
 • بهبود مستمر Play Protect برای ایمن نگه داشتن دستگاه شما.
 • بهینه سازی های مختلف عملکرد، رفع اشکال و بهبود امنیت، ثبات و دسترسی.
 • [Wear OS] با به‌روزرسانی‌های Play Store در صفحه اصلی Wear OS، کاربران می‌توانند نمایش محتوای جدیدی را تجربه کنند که پیدا کردن برنامه‌های پیشنهادی را آسان‌تر می‌کند.
 • [Wear OS] وقتی کاربران برنامه‌ای را روی دستگاه Wear OS خود نصب می‌کنند که به یک برنامه همراه نیاز دارد، دستگاه همراه آنها به‌طور خودکار برنامه همراه را نصب می‌کند.
 • [Wear OS] منوی ثانویه جدیدی که به کاربران امکان می‌دهد برنامه‌های توصیه‌شده برای Wear OS، Android TV یا دستگاه‌های Android Auto خود را از تلفن Android خود مرور کنند.
 • [Phone] با گسترش نتایج برای مشاهده جزئیات بیشتر درباره برنامه یا بازی مستقیماً در ماژول برترین‌های Play، درباره برترین‌های Play بیشتر بیاموزید.
 • [Phone] با به‌روزرسانی‌های صفحات جزئیات برنامه، به کاربران کمک کنید بهتر تصمیم بگیرند.
 • [Phone] وضعیت نصب برنامه در دستگاه‌های دیگر شما را بررسی کنید.
 • [Phone] بهینه سازی پیمایش منو برای صفحه های بزرگ در حالت افقی.
 • [Phone] اطلاعاتی درباره امنیت دستگاه از Google Play Protect در صفحه تنظیمات امنیت و حریم خصوصی سیستم در دستگاه‌های خاص Android 13 ارائه کنید.

پشتیبانی

 • [Phone] تجربه آموزش مصرف کننده اندروید 13.

خدمات رفاهی

 • [Auto, Phone] تکمیل خودکار اکنون به کاربران اطلاع می‌دهد که اعتبار ورود به سیستم آنها در نقض داده‌های عمومی پیدا شده باشد.

کیف پول

 • [Phone] اکنون می‌توانید هنگام قفل کردن، باز کردن قفل یا استارت زدن خودرو با کلید دیجیتال خودرو، بازخورد بصری دریافت کنید.
 • [Wear OS] این ویژگی به شما امکان می‌دهد روش‌های پرداخت جدیدی را به Google Pay در ژاپن اضافه کنید.
 • [Phone] فعال کردن نمایش آژانس های حمل و نقل حلقه باز در لیست مجوزهای حمل و نقل قابل خرید.

خدمات توسعه دهنده

 • ویژگی‌های برنامه‌نویس جدید برای Google و توسعه‌دهندگان برنامه شخص ثالث برای پشتیبانی از مدیریت حساب، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی، خدمات توسعه‌دهنده مرتبط با امنیت و حریم خصوصی در برنامه‌هایشان.

مدیریت سیستم

 • به‌روزرسانی‌های سرویس‌های مدیریت سیستم که عملکرد دستگاه، اتصال دستگاه، استفاده از شبکه، امنیت، پایداری و قابلیت به‌روزرسانی را بهبود می‌بخشد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: