سئو پادکست شماره 23: پانل های دانش برای Noobs – پرسش و پاسخ با جیسون بارنارد (The Brand SERP Guy)

یک جلسه پرسش و پاسخ بسیار جالب دیگر با جیسون بارنارد – The Brand SERP Guy – میزبانی شده است. این یکی را از دست ندهید!

جیسون به انبوهی از سوالات عالی در مورد پانل های دانش پاسخ داد. من شخصاً خیلی چیزها را یاد گرفتم و شما هم همینطور!

از شما دعوت می کنم در پادکست SEO توسط #SEOSLY مشترک شوید تا با من و کارشناسان سئو که با آنها مصاحبه می کنم به یادگیری سئو ادامه دهید.

پادکست سئو توسط #SEOSLY

قسمت شماره 23

میهمان امروز من، تنها جیسون بارنارد، معروف به Brand SERP Guy بوده است، که در مورد پنل‌های دانش گوگل، براد SERP، سئوی موجودیت و موارد دیگر متخصص مطلق است.

جیسون بیش از هزار پانل دانش را راه‌اندازی کرده است و شرکت او (Kalicube) اطلاعاتی در مورد 40000 پانل دانش دارد که به 5 سال قبل باز می‌گردد. او “Google Whisperer” است – او می داند چگونه می تواند یک پانل دانش برای افراد، شرکت ها، رویدادها، محصولات و هر موجودیت دیگری به دست آورد و نگه دارد.

این پرسش و پاسخ بر نکات کاربردی، تکنیک‌ها و استراتژی‌هایی که برای راه‌اندازی یک پانل دانش (اگر ندارید) یا غنی‌سازی آن (اگر دارید) نیاز دارید، تمرکز خواهد کرد. این یک فرصت منحصر به فرد برای دریافت پاسخ های مستقیم به سؤالات خود در مورد دریافت، مدیریت و غنی سازی پانل های دانش برای هر نوع نهادی است.

بنابراین به رویداد زنده بیایید تا سؤالات نوبی خود را بپرسید و پاسخی روشن و مفید از جیسون دریافت کنید… او به من اطمینان می دهد که چون دنیای مدیریت پنل دانش جدید است، هیچ سؤال احمقانه ای وجود ندارد، فقط سؤالاتی است که مردم از پرسیدن آن می ترسند. برای خطر احمق به نظر رسیدن

قسمت شماره 23 را تماشا کنید

من هر دو نسخه صوتی و تصویری هر قسمت را ضبط می کنم. در اینجا نسخه ویدیویی برای شما قرار داده شده است.

قسمت 23 را گوش کنید

می توانید قسمت شماره 10 را گوش دهید پادکست سئو توسط #SEOSLY زیر

یادداشت های قسمت شماره 23

اما نکته مهم این است که هر کسی که می‌خواهد روی پانل‌های دانش کار کند، می‌تواند تمام اطلاعات، نکات و ترفندهای مورد نیاز خود را به صورت رایگان در https://kalicube.com دریافت کند و می‌تواند مهارت‌های خود را با 17- رایگان Kalicube به سطح بالاتری برساند. نقطه چک لیست پانل دانش.

لینک های مفید

حتما در سایت من مشترک شوید خبرنامه سئو تا به طور کامل در جریان باشید و زمانی که یک قسمت جدید منتشر می شود مطلع شوید.

می توانید با استفاده از فرم زیر در خبرنامه من مشترک شوید.

می خواهید مهمان شوید یا ایده هایی برای برنامه ارائه دهید؟

اگر می خواهید مهمان برنامه شوید یا می خواهید ایده های خود را به اشتراک بگذارید، با من تماس بگیرید. خوشحال می شوم از شما بشنوم. با من تماس بگیرید [email protected].